Afrika

Zažijte safari v luxusu v JW Marriott Masai Mara Lodge
JW Marriott, jméno synonymum luxusu a výjimečné pohostinnosti, debutoval v segmentu luxusních safari otevřením svého nejnovějšího podniku – JW Marriott Masai Mara Lodge. Uhnízděný v srdci Národní rezervace Masai Mara v jihozápadní Keňi tato chata nabízí transformační zážitky a smysluplné spojení s přírodou.

Masai Mara je široce považována za jednu z nejznámějších afrických oblastí ochrany divočiny a JW Marriott Masai Mara Lodge byl vytvořen tak, aby hostům poskytl útočiště, ze kterého mohou v harmonii objevovat přírodu a úchvatné výhledy.

Díky řízeným herním jízdám mohou hosté pozorovat „Velká pětka“, která je domovem Masai Mara, včetně lvů, leopardů, buvolů, nosorožců a slonů. Kromě toho mohou hosté od června do září svědky každoroční velké migrace pakoňů ze Serengeti, což je nezapomenutelný zážitek.

Chata se nachází na adrese Řeka Talk, zdroj vody a stanoviště pro mnoho druhů volně žijících živočichů, což hostům umožňuje pozorovat divokou zvěř z pohodlí svého pokoje nebo při jídle v hotelové restauraci. JW Marriott Masai Mara Lodge se svou ohromující polohou, luxusním vybavením a bezkonkurenční pohostinností slibuje, že změní hru v segmentu luxusního safari.

Design JW Marriott Masai Mara Lodge

JW Marriott Masai Mara Lodge, navržený Kristinou Zanic Consultants, mísí savanu dovnitř a čerpá inspiraci z přírodních prvků, které ji obklopují. Měkké, teplé tóny, přírodní materiály, textury a původní barvy se prolínají jeho designem a vytvářejí pocit harmonie a klidu.

Tented Suite JW Marriott Masai Mara Lodge

Tented Suite JW Marriott Masai Mara Lodge

Stanové apartmá JW Marriott Masai Mara

Stanové apartmá JW Marriott Masai Mara

Chata se skládá z 20 soukromých stanů, z nichž každý má soukromou terasu s výhledem na řeku Talek a poskytuje hostům klidné útočiště k relaxaci a nasávání úžasných výhledů. Pro ty, kteří hledají exkluzivnější zážitek, má toto stanové apartmá pro líbánky soukromý ponorný bazének, ideální pro romantické útočiště. Rodiny jsou také zajištěny, k dispozici jsou dvě propojená apartmá s manželskou postelí velikosti King a oddělenými postelemi.

Kulinářské a wellness cesty v JW Marriott Masai Mara Lodge

V JW Marriott Masai Mara Lodge jsou kulinářské cesty nedílnou součástí zážitku. Charakteristická restaurace chaty, JW Garden, nabízí venkovní stolování ve svěží zahradě, kde si hosté mohou pochutnat na kuchyni z farmy až na stůl s bio surovinami pocházejícími z místních zdrojů. Kromě toho stanice pro vaření v přímém přenosu, interaktivní mixologie koktejlů a přednášky pod vedením šéfkuchaře dělají ze stolování v JW Garden interaktivní a nezapomenutelný zážitek.

Pro ty, kteří hledají uvolněnější prostředí, Salónek s fíkovníkem nabízí panoramatický výhled na okolní pláně s možností vnitřního i venkovního posezení. Salonek nabízí řadu osvěžujících nápojů, včetně koktejlů, a je ideálním místem k odpočinku a nasávání úžasných výhledů.

Salonek Fíkovníku JW Marriott Masai Mara Lodge

Salonek Fíkovníku JW Marriott Masai Mara Lodge

Lázně JW Marriott Masai Mara Lodge od JW

Lázně JW Marriott Masai Mara Lodge od JW

The Lázně od JW v lodge nabízí řadu jedinečných procedur, které kombinují lokálně inspirované techniky a terapie za použití produktů renomované africké značky péče o pleť Healing Earth. Hosté si mohou dopřát relaxační masáž, ošetření obličeje nebo těla, obklopeni zvuky divočiny a vytvořit tak pohlcující a omlazující zážitek.

Udržitelnost a místní angažovanost v JW Marriott Masai Mara Lodge

Pokud jde o zapojení do místní komunity, jednou z probíhajících iniciativ chaty je Učňovský programkterá zve mladé ženy z okolní komunity, aby diverzifikovaly své dovednosti a rozšířily své zkušenosti a nastartovaly svou kariéru v pohostinství.

Chata také podporuje místní organizace, které chrání životní prostředí a jeho divokou přírodu, jako např Projekt Mara Elephant a Program ochrany Mara Protector. Hosté se mohou dozvědět více o těchto iniciativách a místní kultuře od hlavního průvodce chaty, celoživotního ochránce přírody, který nabízí přednášky a procházky s průvodcem.

 

Tím, že upřednostňuje udržitelnost a podporu komunity, nabízí JW Marriott Masai Mara Lodge luxusní zážitek ze safari a hraje zásadní roli při zachování přírodních krás Masai Mara a posílení místní komunity. Hosté se mohou cítit dobře, když vědí, že jejich pobyt v chatě pozitivně ovlivňuje životní prostředí a životy těch, kteří tento region nazývají domovem.

„Podpora smysluplných spojení a vyživování duše je srdcem značky JW Marriott, takže vstup do segmentu luxusního safari je přirozeným dalším krokem,“ řekl Bruce Rohr, Global Brand Leader, JW Marriott. „JW Marriott Masai Mara Lodge, který svým hostům nabízí zážitky na celý život a hluboké spojení s místem, vyvažuje vzrušení ze hry s promyšlenými příležitostmi vypnout a vzít to do sebe.“

JW Marriott Masai Mara Lodge je 30 minut jízdy od letiště Keekorok a 25 minut jízdy od hlavní brány Sekenani.

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *