Evropa

Zažijte oblast Champagne na Coquelicot, Belmondově nové luxusní lodi

Užijte si opulentní cestu jedním z nejhistoričtějších regionů Francie. Belmondova nová luxusní bárka Coquelicot vyplouvá na Canal de Champagne v květnu 2023 a nabízí opulentní způsob, jak prozkoumat region zapsaný na seznamu UNESCO. Společnost Belmond, která také provozuje Belmond British Pullman a Venice Simplon-Orient-Express, je již dlouho spojována s luxusními cestovatelskými zážitky.

Coquelicot navazuje na tuto tradici a nabízí cestujícím možnost vychutnat si ve velkém stylu slavné šampaňské v regionu. Plavba v pomalém tempu navíc hostům umožní plně se ponořit do historie, kultury a kuchyně oblasti.

Belmond má značné zkušenosti s provozováním luxusních člunů a Coquelicot svým hostům jistě poskytne nezapomenutelný zážitek. Se svým důrazem na luxus a relaxaci bude Coquelicot vítaným přírůstkem do Belmondovy flotily.

Belmondův luxusní člun umožňuje cestujícím prozkoumávat poklady regionu vlastním tempem, životní styl na nejvyšší palubě se stále se měnícími výhledy. Zábava z pomalého cestování je Belmondovou novou mantrou, když zahájili svůj luxusní člun v Champagne. Plavidlo se klikatí klidnými vodními toky a poskytuje intimní útočiště na vodě a jedinečný výhled, ze kterého můžete obdivovat poklady regionu.

Posezení v salonku na horní palubě Belmonda Coquelicota

Posezení v salonku na horní palubě Belmonda Coquelicota

Odpočinkové aktivity a nádherné výhledy vytvářejí opulentní zážitek pro všechny, kteří mají to štěstí, že si zarezervují kajutu. Belmond slibuje dny objevů následované nezapomenutelnými nocemi na palubě jejich nové bárky. Belmondova možnost pomalého cestování je perfektní způsob, jak zažít region v celé jeho kráse a vytvořit si trvalé vzpomínky.

Najděte si svůj soukromý ráj s Coquelicot

Toto okouzlující plavidlo bude obsahovat tři luxusní kajuty s mramorovým sociálním zařízením a dekadentními interiéry, které vzdávají hold slavné přítomnosti Champagne. Coquelicot se také může pochlubit krytým salonem s výjimečným barem na šampaňské, což z něj dělá perfektní plavidlo pro Belmondovy náročné hosty.

Člun zahrnuje rozsáhlou venkovní palubu, která zahrnuje dva salonky k sezení, otevřenou kuchyň a stinný jídelní kout. Senzační světlík v salonku oslavuje dědictví vodního mapování Champagne.

Živý bar Belmonda Coquelicota

Živý bar Belmonda Coquelicota

Hlavní koupelna Belmonda Coquelicota

Hlavní koupelna Belmonda Coquelicota

Coquelicot poskytuje hostům jedinečnou příležitost užít si luxusní životní styl francouzského venkova. Ve spolupráci s Maison Ruinart, nejstarším šampaňským domem na světě, The Coquelicot nabízí exkluzivní soukromý degustační oběd Valérie Radou, Chef In Residence Maison Ruinart. Toto je vzácná příležitost vychutnat si skutečnou lekci francouzského umění de vivre.

Coquelicot nabídne řadu jedinečných zážitků pro ty, kteří chtějí prozkoumat Francii v luxusním prostředí. Coquelicot bude mít něco pro každého, od prohlídky Champagne zaměřené na umění až po historickou plavbu po mocných hradech. Těm, kteří hledají aktivní dobrodružství, nabídne The Coquelicot také sérii gurmánských návštěv některých z nejslavnějších a nejtajnějších evropských výrobců vína.

Projeďte stylově nejslavnějšími regiony Francie

Díky luxusnímu vybavení a oddanosti gastronomické dokonalosti slibuje Belmondova nová bárka nezapomenutelnou cestu jedním z nejslavnějších francouzských regionů.

Coquelicot, A Belmond Boat, Champagne, je součástí Les Bateaux Belmond, bezkonkurenční kolekce lodí značky ve Francii. Flotila zahrnuje Alouette, A Belmond Boat, Canal Du Midi; Pivoine, Loď Belmond, Camargue; Napoleon, Loď Belmond, Provence; Amaryllis, A Belmond Boat, Burgundsko; Fleur De Lys, Loď Belmond, Burgundsko; Lilas, Loď Belmond, Burgundsko. 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *