Asie

Staňte se součástí retro festivalu v The Standard Bangkok Mahanakhon
Období svátků je za námi a Standardní Bangkok Mahanakhon je připravena oslavit stylově svým retro glam festem. Jak se blíží sváteční sezóna, The Standard určitě zapůsobí velkolepou řadou akcí. Na okouzlující diskotéce na kolečkách mohou návštěvníci večírků protančit celou noc na hvězdné hudební programy, zatímco ti, kteří hledají slavnostní hodování, nehledají nic jiného než stolování v šampaňském. A pro ty, kteří chtějí zazvonit na Nový rok stylově, se mohou zúčastnit nablýskané party nebo obdivovat hotelový designový vánoční stromeček. Bez ohledu na to, jak se rozhodnete slavit, The Standard Bangkok Mahanakhon je v tomto radostném období roku slavnostní destinací.

Hotely Standard neustále povyšují hru na pohostinství svými průkopnickými návrhy a klientelou, která vytváří chuť. Původní hollywoodské umístění udávalo tón poslání The Standard vzdorovat konvencím a zvyšovat estetické sázky v každém projektu. Značka i nadále posouvá hranice s každým novým místem, včetně The Standard Bangkok Mahanakhon, který byl otevřen začátkem tohoto roku.

Standardní Bangkok Mahanakhon

Standardní Bangkok Mahanakhon

Roller disco a designový vánoční stromek zahajují sváteční sezónu v The Standard v Bangkoku

Inspirováno ikonickým Sunset Strip, úžasný zážitek na Roller Disco v The Plaza spojuje veškerou zábavu z jízdy na kolečkových bruslích s každodenními DJ sety pro sváteční atmosféru připomínající Rockefellerovo centrum. Půjčovna bruslí bude k dispozici od 23. prosince do 1. ledna a poskytne jedinečnou příležitost užít si dynamickou noční scénu Bangkoku. Ať už jste místní, nebo jste jen na návštěvě, připojte se o letošních svátcích k retro-inspirovaným slavnostem.

Bangkokská kreativní scéna je bzučí a vánoční strom The Standard je toho důkazem. Dhanut Tungsuwan, jeden z nejžhavějších tvůrců města, spolupracoval s The Standard na vyzdobení hotelové haly ve slavnostním jásotu. Výsledek? Pohled na každého, kdo chce o letošních svátcích „glamovat svůj gram“. Třpytivý stromek slouží jako dárek všem, kteří mají to potěšení se na něj dívat, a vyzařuje sváteční náladu skutečně jedinečným způsobem inspirovaným Bangkokem.

Čaj a koktejly inspirované Vánocemi v The Standard v Bangkoku

Zahajte sváteční sezónu s Vánocemi inspirovanými The Standard High Tea at Tease od 1. prosince do 31. ledna. Jejich lahodný výběr slaných pochoutek, včetně koláčů Iberico s broskví a lískovými oříšky, kanadských humrových závitků s kaviárem a slavných křepelčích a whisky večírkových koláčů The Standard, přinese vánoční náladu vašim chuťovým pohárkům. A pro extra nádech sváteční nálady upgradujte svůj čajový zážitek sklenkou bublinek.

Přečtěte si více: Destinace touhy na vrcholu bangkokské Waldorf Astoria

Vydejte se Salon pro vynikající výběr koktejlů inspirovaných Vánocemi. Od 19. prosince do 1. ledna si vychutnejte chutná místně inspirovaná sousta spojená s jedinečnými směsmi, jako je The 31st Night – kombinace ginu, Pampelle Ruby, broskve a ananasu – nebo Blissini Slipper – směs vodky, ostružin, tymiánu, citronu a cava brut podávané s kokosovou lepkavou rýží, černou solí a opečenými mungo fazolemi.

Vánoční a novoroční gurmánské hody v Bangkoku s výhledem do nebes

Ojo At The Standard Bangkok

Ojo At The Standard Bangkok

Na Štědrý den a Štědrý den si vychutnejte vánoční pochoutky inspirované Mexikem z terasy v 76. Ojo, kterou řídí oceněný šéfkuchař Francisco Paco Ruano. A na Silvestra zazvoňte v roce 2022 s gurmánskou hostinou a živými DJ sety na svěží terase, když budete sledovat proslulý bangkokský ohňostroj na břehu řeky.

Sky Beach Na Standardní Bangkok Mahanakhon

Sky Beach Na Standardní Bangkok Mahanakhon

The Sky Beach, kultovní místo na střeše v Bangkoku, také vytahuje všechny zastávky na silvestrovskou párty. Ohromující Sky Beach převezmou back-to-back DJ sety od místního talentu Aroop Roye a světově uznávaného umělce Lost Frequencies, který se umístil na 25. místě světového DJ žebříčku. Fantastické městské panorama a malebné místo poskytují perfektní kulisu pro zvonění v novém roce se špičkovou hudbou a dobrou společností. Chcete-li zahájit rok 2023 tím nejlepším možným způsobem, Standardní gril bude mít od 6:30 do 15:00 extra dlouhý revival brunch.

Standard nyní otevřel nemovitosti ve vybraných lokalitách po celém světě, včetně New Yorku, Miami, Londýna, Malediv a Hua Hin, The Standard na Ibize a vlajkové lodi značky v Asii, The Standard Bangkok Mahanakhon, který byl otevřen letos.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *