Evropa

Přemostění staletí luxusu: Velký návrat Mandarin Oriental Savoy do Curychu
ZURICH — Když se v roce 2023 kolem Curychu sesní objetí zimy, na náměstí Paradeplatz se znovu objeví maják bohatství. Mandarin Oriental Savoy, emblematická stavba, je připravena znovu definovat průsečík zažité elegance a současné sofistikovanosti.

Každý kout hotelu šeptá příběhy z dávných dob, přesto s moderním nádechem. Složité hedvábné vzory, ručně vyrobené řemeslníky, zdobí stěny a vytvářejí půdu pro pohlcující pobyt. S omezeným souborem 44 pokojů a 36 apartmá je heslem exkluzivita. Toto intimní prostředí zajišťuje, že hosté nejsou jen návštěvníci; jsou váženými patrony.

I když je každý pokoj důkazem luxusu, vybraná ubytování nabízejí o něco více: soukromé venkovní prostory, ať už balkony nebo terasy, které hostům umožňují nasávat atmosféru Curychu. A pro ty, kteří hledají bezkonkurenční majestátnost, je rozsáhlé apartmá se čtyřmi ložnicemi podobné palácové rezidenci přímo v srdci města.

Mandarin Oriental Savoy – nadčasová velkolepost v Curychu

Mandarin Oriental Savoy není v proslulé krajině Curychu nováčkem. Jeho základy, které položil Johannes Baur v roce 1838, znamenaly úsvit velkolepého hoteliérství ve městě. Dnes jeho strategická lokalita staví hosty do spojení luxusu, historie a přírody, s elitními butiky, starobylými uličkami a klidnou promenádou u Curyšského jezera, to vše v rámci klidné procházky.

Curyšská kulinářská tapisérie je bohaté a Mandarin Oriental Savoy je nastaveno na přidání vlastních zářivých vláken. ORSINI se svými italskými gurmánskými nabídkami řídí uznávaný šéfkuchař Antonio Guida, známý svými michelinskými činy v Miláně.

Pro ty, jejichž chutě se přiklánějí k pařížskému, Savoy Brasserie & Bar slibuje příjemný pobyt. Od úsvitu do soumraku nabízí řadu jídel doplněných řemeslnými koktejly. A jak slunce klesá, láká střešní bar z roku 1838, který nabízí jak panoramatické výhledy, tak vynikající výběr odpovídajících nápojů.

 

Jako Mandarin Oriental Savoy se připravuje na otevření svých dveří, není to jen o luxusu – je to o zážitku, který spojuje kouzlo minulosti s dnešními finesami. Jak se rozvine rok 2023, toto zařízení se chystá vyleptat svou značku curyšské svatyně luxusu, kde se epochy střetávají v harmonické nádheře.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *