Asie

New Jungle Retreat v Ubudu

Bali je vyhlášenou turistickou destinací, která je známá svými plážemi, chrámy a pulzující kulturou. Ostrov je také domovem celé řady přírodních krás, od zelené džungle po terasovitá rýžová pole. Nyní mohou cestovatelé zažít tuto stranu Bali v novém letovisku Banyan Tree Buahan v Ubudu, které bude otevřeno v červnu 2022.

Samostatně v severní Ubud, daleko od přeplněných komerčních zón, resort se skládá z pouhých 16 vil rozmístěných podél obrysů topografie, které sdílejí prostor s terasovitými rýžovými poli, džunglí a řekou. Vily jsou navrženy tak, aby splynuly s přírodním prostředím a ztrácely hranice mezi typickým „pokojem v letovisku“ a přírodou. Toto nové útočiště s důrazem na útěk a obnovu nabízí řadu aktivit, jako je jóga a pěší turistika, místní pohlcující zážitky a také turistické programy, které předvádějí to nejlepší z kultury a kuchyně Bali. Banyan Tree Buahan může být ideálním místem pro luxusní útěk nebo dobrodružství v džungli.

Banyan Tree Buahan Ubud Bali 

Banyan Tree Buahan Ubud Bali

Co je na Banyan Tree Buahan Bali jedinečné

Banyan Tree Buahan Bali je určen pro cestovatele, kteří potřebují uniknout shonu každodenního života a znovu se spojit s přírodou. Jedinečný design vil pod širým nebem znamená, že si můžete užívat zvuků, pachů a výhledů na džungli a těsná blízkost přírody vám umožní zažít výhody lesního koupání – japonského zvyku, který zahrnuje trávení času v přírodě. dobré zdraví. Resort má koncept „bez zdí, bez dveří“, takže se budete cítit jako v zákulisí přírody. Klidné prostředí tohoto útočiště v džungli vám pomůže zpomalit a získat pocit rovnováhy.

16 vil nebo ‚Bale‘ se zde pohybuje mezi třemi pohledy a velikostmi: Riverside Jungle Pool Bale, Buahan Valley Pool Bale a Rainforest Pool Bale. Každý ‚Bale‘ má soukromý bazén, otevřenou terasu, terasu u bazénu s lehátky, altán u bazénu a spoustu lesů.

Banyan Tree Buahan Ubud Bali 

Banyan Tree Buahan Ubud Bali

Z mnoha udržitelných postupů v Banyan Tree Buahan vyniká koncept zero waste farma-to-table v jejich kuchyni. Většina jídel podávaných v hotelu pochází z místních zdrojů. To je dobré nejen pro životní prostředí, ale pomáhá to také podporovat místní ekonomiku.

Místní pohlcující zážitky v Banyan Tree Buahan sahají od procházek přírodou a objevování aktivit odehrávajících se v místních vesnicích až po dopřávání si tělových zábalů, peelingů a masáží ve světoznámých lázních Banyan Tree Spa. Banyan Tree je také známý svou kuchyní, takže očekávejte autentická asijská jídla z těch nejčerstvějších místních surovin.

Banyan Tree Buahan Ubud Bali 

Banyan Tree Buahan Ubud Bali

Tento luxusní resort zasazený do bujného tropického venkovského prostředí severního Ubudu na Bali připomíná jiné luxusní útěky, jako je Capella Ubud, Shinta Mani Wild v Kambodži a The Datai Langkawi. Banyan Tree Buahan Bali se svým závazkem k luxusu a zaměřením na spojení hostů s přírodou jistě poskytne nezapomenutelný zážitek pro všechny, kteří navštíví Ubud.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *