Asie

Uluwatu, domov All-Villa Jumeirah Bali a surfování

Jumeirah Bali oslavuje tropický modernismus. Hledáte luxusní resort, se kterým bude vaše dovolená na Bali výjimečná? Podívejte se na Jumeirah Bali, která se právě otevřela v Uluwatu. Tento all-vilový resort nabízí 123 luxusních ubytování, každé s vlastním bazénem. Architektura a design resortu oslavuje tropický modernismus, takže od chvíle, kdy přijedete, budete mít pocit, že žijete v luxusu. Ať už chcete relaxovat u bazénu nebo prozkoumat vše, co Bali nabízí, Jumeirah Bali je luxusní místo, kde můžete kotvit.

Luxusní resort se nachází v Uluwatu na poloostrově Bukit na jihozápadním pobřeží Bali. Oblast Pecatu je známá svými vápencovými útesy a plážemi. V této oblasti se nachází několik skrytých pláží Bali, kromě pláže Padang Padang s rychlou a dlouhou vlnou, která přivádí surfaře z celého světa na jižní Bali.

Vzhledem k tomu, že letovisko a jeho pláž jsou orientovány na západ, očekávejte každý den úchvatné západy slunce. Ujistěte se, že zachytíte alespoň jeden západ slunce ze západu slunce nebo ze soukromého bazénu vaší vily.

Výhled na oceán Jumeirah Bali z jedné z typických restaurací 

Výhled na oceán Jumeirah Bali z jedné z typických restaurací

All-Villa Jumeirah Bali Resort

Jumeirah Bali je prvním letoviskem skupiny na Bali a přináší na Ostrov bohů luxus a opulentnost, kterou je značka známá. Architektura a design resortu oslavuje tropický modernismus, hnutí ve stylu Geoffreyho Bawy, které se snaží stavět „s prostorem“ spíše než „ve vesmíru“.

Tato filozofie je vidět v celém resortu, od vstupní haly až po prostorné, vzdušné vily. Vily jsou navrženy tak, aby zdůrazňovaly přirozené světlo a větrání, takže si můžete užívat krásného počasí, kterým je Bali známé.

Jumeirah Bali Villa s výhledem na oceán z koupelny 

Jumeirah Bali Villa s výhledem na oceán z koupelny

Výhled na oceán Jumeirah Bali z terasy vily 

Výhled na oceán Jumeirah Bali z terasy vily

A samozřejmě žádný resort Jumeirah by nebyl kompletní bez prvotřídního stravování. Resort má tři typické bary a restaurace, z nichž každá má svůj vlastní jedinečný pohled na kuchyni. Akasa Gastro Grill je moderní steakhouse s důrazem na čerstvé, místní suroviny. Segaran nabízí tradiční indonéské pokrmy, zatímco Maja Sunset Pool Lounge nabízí důvod míchat koktejly, lehké občerstvení a nádherné západy slunce. Takže bez ohledu na to, na co máte náladu, Jumeirah Bali má možnost stravování podle vašeho vkusu.

Podívejte se na Talisa Spa, které nabízí první tradiční turecký hammam na Bali. Tyto lázně se zaměřují na poskytování luxusního a relaxačního zážitku, takže se od chvíle, kdy dorazíte, budete cítit jako v ráji.

Uluwatu – domov luxusních letovisek a surfování

Uluwatu je známé surfařské místo na poloostrově Bukit na Bali v Indonésii. Zdejší vlny jsou jedny z nejkonzistentnějších a nejnáročnějších na světě a přitahují jak začátečníky, tak profesionální surfaře. Útes vytváří dokonalé podmínky pro surfování a úžasné výhledy na okolní útesy a oceán dělají z Uluwatu skutečně kouzelné místo. Ať už začínáte nebo jste ostřílení profíci, Uluwatu je pro každého, kdo miluje jízdu na vlnách, nutností navštívit surfařské místo.

Pláž Jumeirah Bali 

Pláž Jumeirah Bali

Uluwatu je domovem několika luxusních letovisek, včetně Bulgari Resort Bali, Alila Villas Uluwatu, Six Senses Uluwatu a Raffles Bali. Tyto resorty nabízejí návštěvníkům možnost zažít luxus a relaxaci v jedné z nejkrásnějších lokalit na světě. Každý resort má své vlastní jedinečné vybavení a nabídky, ale všechny poskytují nezapomenutelný zážitek. Se svou úžasnou scenérií, vlnami světové úrovně a luxusním ubytováním je Uluwatu rájem pro surfaře i milovníky luxusu.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *