Asie

St. Regis Jakarta, nejnovější luxusní hotel v Indonésii
V srdci městských centrálních obchodních čtvrtí Kuningan, Sudirman a Thamrin, Svatý Regis Jakarta otevírá své brány a nabízí náročným cestovatelům nový pohled na sofistikované stolování, služby na míru a avantgardní design. Tento nový luxusní hotel bude intimní městskou oázou pro obchodní cestující i turisty, s 282 elegantně zařízenými pokoji včetně 28 prostorných apartmá, značkovými restauracemi a bary, luxusními lázněmi St. Regis Spa a prostory pro jednání a akce.

Designový étos St. Regis Jakarta

Pokoje v St. Regis Jakarta odrážejí současný luxus a jsou vybaveny promyšlenými prvky, jako jsou polštáře vyrobené na zakázku s akcenty s vloženými batikovanými motivy od indonéského designéra Iwana Tirta. Design The St. Regis Jakarta, jehož konceptualizovala oceňovaná interiérová designérka z New Yorku Alexandra Champalimaud, byla inspirována bohatými hudebními tradicemi Indonésie.

Přijetí hudby a performance jako katalyzátoru osobního zážitku tvoří vyprávění hotelu a hosty vítá ve vstupní hale kinetický lustr s názvem „Sound of Light“, který vytvořil slavný český sklář LASVIT a který je synchronizován s hudbou indonéského skladatele Andiho Rianta.

Instalace vytváří třpytivé světlo, které tančí přes povrchy a prostory, předvádí charakteristické zvukové scenérie Indonésie a vytváří okouzlující přivítání pro přijíždějící hosty. Venkovní prostory, včetně vstupu do hotelu a bazénu, představují umělecká díla renomovaného zahradního architekta Billa Bensleyho s tématem „Objevování“.

Kuchyně v St. Regis Jakarta

St. Regis Jakarta nabízí hostům jedinečné kulinářské zážitky, které mohou během pobytu prozkoumat. Možnost celodenního stravování Bel Étage oslavuje multikulturní dědictví Indonésie sbírkou indonéských jídel spolu se západní, asijskou a panasijskou kuchyní, od nadčasové klasiky až po recepty šéfkuchaře.

The Salonek je elegantní celodenní salonek, kde mohou hosté zažít typické tradice St. Regis, jako je odpolední čaj a šampaňské sabrage. Růže je lahůdka v srdci hotelu, kde si hosté mohou v neformálním prostředí vychutnat řemeslnou kávu, čaj, pečivo a uzeniny. Konečně, Bar u bazénu je klidné místo, které zve k úniku z ruchu městského života.

Podpis Bar St. Regis obsahuje nástěnnou malbu indonéského umělce Eddyho Susanta, která zachycuje interaktivní inspiraci mezi uměním a jazzem a koreluje rytmus, energii a ducha historického vývoje jazzu v Indonésii.

St. Regis Bar také nabízí inspirovaný seznam koktejlů, včetně jedinečného zvratu hotelové úlitby značky, Bloody Mary, vytvořené v The St. Regis New York. Batavia Mary, která odráží starý koloniální název Jakarty a byla kdysi hlavním městem obchodu s kořením na souostroví, nabízí místní rýžové víno okořeněné chilli a pikantním octem a bylo inspirováno odvážnými chutěmi indonéské kuchyně.

Podpisová služba St. Regis Jakarta

Značka St. Regis je již dlouho synonymem luxusu a bezkonkurenčních služeb a hotelová služba Butler Service je typickou nabídkou, která ztělesňuje tento závazek k dokonalosti. Personalizovaná služba je navržena tak, aby vyhovovala jedinečným potřebám a preferencím každého hosta a zajistila, že bude věnována pozornost každému detailu.

Od vybalování zavazadel a lisování oblečení až po organizování rezervací večeří a zajišťování dopravy jsou komorníci odhodláni zajistit, aby byl pobyt každého hosta co nejplynulejší a nejpříjemnější. Ať už plánujete služební cestu nebo klidnou dovolenou, služba St. Regis Butler povýší váš zážitek z cestování na novou úroveň luxusu a pohodlí.

Pokoj St Regis Jakarta Deluxe s manželskou postelí King

Pokoj St Regis Jakarta Deluxe s manželskou postelí King

„Jsme potěšeni, že můžeme rozšířit přítomnost naší značky v Indonésii s debutem The St. Regis Jakarta, naší druhé nemovitosti v této pulzující zemi,“ řekl George Fleck, viceprezident a globální lídr značky St. Regis Hotels & Resorts. „Zakládající rodina značky St. Regis, Astors, byli známí jako vizionáři své doby, kteří přijali změny a inovace a zároveň si zachovali silný smysl pro historii a dědictví. V tomto duchu vítáme hosty, aby si užili The St. Regis Jakarta, a těšíme se, že jim v hlavním městě Indonésie poskytneme dokonalé služby a skvělé zážitky.“

„Otevření The St. Regis Jakarta je nejnovější kapitolou v úžasné historii St. Regis, odhaluje nejlepší adresu, kde se mohou světáci Jakarty scházet na soukromé čaje, půlnoční večeře a okouzlující galavečery v tomto pulzujícím městě,“ řekl Marc Handl, Generální ředitel, The St. Regis Jakarta. „Těšíme se, že budeme našim hostům sloužit v nejlepší z těchto tradic, krásně doplněných výjimečným indonéským duchem, stylem a pohostinností.“
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *