Severní Amerika

Atlantic City – místo, které Tripadvisor vyčleňuje z amerických destinací!
Velkolepá 11 kilometrů dlouhá písečná pláž, promenáda a kasina proměnili Atlantic City v jednu z nejlepších turistických destinací ve Spojených státech, uvádí Tripadvisor. Město nazývané mnoha lidmi další Las Vegas na severovýchodě zeměmá cestovatelům co nabídnout. Existuje spousta hotelůa pláž je otevřena i na podzim.

Nejnovější údaje Tripavisoru o prohledávaných webech ukazují, že ano pouze Key Largo a Key West na Floridě jsou populárnější než Atlantic City. Pokud se nás zeptáte, toto město je určitě daleko autentičtější Amerika než zmíněná místa. Atlantic City je jednoduché město, které živě odráží vzestupy a pády národa který zpočátku nabízel „americký sen“.

New Orleans je největší město ve státě Louisiana

Atlantic City – město hříchu, mafie a večírků

I když je vlastní měl zlatý věk během prohibice, Atlantic City stále nabízí okouzlující snímek, který vás vrátí do minulosti, kdy se zde potkali Lucky Luciano a Bazgi Siegel. Je to tady uspořádala a navrhla první soutěž Miss America, když jsou v něm pravidelně Sešli se největší američtí gangsteřicož jsou přispěl k tomu, že se město stalo nejoblíbenější turistickou destinací v USA. Bohužel po zrušení prohibice a zatčení hlavních gangsterů nastaly pro Atlantic City špatné roky. Teprve v osmdesátých letech minulého století začalo být město díky současnému prezidentovi USA Donaldu Trumpovi opět na radaru mnohých. Trump zde organizoval boxerské zápasy a poté otevřel hotel, jehož stavba stála miliardu dolarů!

Jaká jsou čísla domácího cestovního ruchu v USA a proč je dnes Atlantic City pro americké turisty tak atraktivní?

Key Largo letos na Floridě vede meziroční oživení v USA. Přestože cestovní ruch oproti minulému roku stále klesá, Florida je domovem několika destinací, které pomohly domácímu cestovnímu ruchu zotavit se na základě vyhledávání v hotelových rezervacích. Prokázal to výzkum domácí cestovatelé dávají přednost návštěvě míst na pláži. Ačkoli Florida a Arizona byly vždy oblíbené destinace, bylo zaznamenáno výrazný nárůst cestovatelů, kteří je plánují navštívit během podzimu.
Také, Američtí cestovatelé preferují krátkodobé pobyty. Až 55 procent podzimních cestovatelů si rezervuje od dvou do pěti nocí a 36 procent ještě méně.

Ukazuje se, že bezpečnost je pro každého na prvním místě. To je správně 68 procent cestovatelů říká, že bezpečnost a čistota zařízení jsou důležité při místním cestování. To je důvod, proč Atlantic City patří mezi nejlepší na seznamu. Kromě, je to méně než dvě hodiny od New Yorkua je ideálním výletem pro všechny, kteří chtějí krátkou dovolenou na pobřeží.

„Pandemie donutila cestovatele, aby byli kreativní a prozkoumávali nové destinace způsoby, o kterých možná dříve neuvažovali.“ Letos na podzim zaznamenáváme nárůst destinací, kde mohou cestovatelé relaxovat a načerpat nové síly.“

 

wtravelmagazine.com, travelmagazine.rs
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *