Severní Amerika

The Vineta Hotel Palm Beach společnosti Oetker Collection se otevře v roce 2023
Kolekce Oetker značka luxusního pohostinství, oznámila svůj nejnovější přírůstek do svého portfolia a první nemovitost ve Spojených státech: Hotel Vineta. Hotel Vineta bude 12. hotelem značky Masterpiece.

Kolekce Oetker je známá svými jedinečnými luxusními hotely v ikonických destinacích po celém světě, včetně The Bristol v Paříži a Eden Rock – St Barths. Každý hotel v kolekci je jedinečný a nabízí hostům jedinečný zážitek, který nikde jinde nenajdete.

Hotel Vineta, Palm Beach

Nejinak tomu bude v hotelu Vineta, který se nachází v Palm Beach, Florida. Hosté The Vineta Hotel mohou očekávat prvotřídní služby a luxusní vybavení, to vše v docházkové vzdálenosti od pláží s bílým pískem a křišťálově modrých vod Palm Beach, které se nachází jen dva bloky od Worth Avenue, známé svými značkovými butiky, uměleckými galeriemi a vyhledávaným restaurace.

Palm Beach Florida, obrázek s laskavým svolením Oetker Collection

Palm Beach Florida, obrázek s laskavým svolením Oetker Collection

The Vineta Hotel z Oetker Collection promění historický hotel Palm Beach a předznamenává novou odvážnou kapitolu v téměř stoleté historii nemovitosti s renovací vedenou interiérovým designérem Tinem Zervudachi z Paříže. Ambiciózní renovace zachová charakteristickou světle růžovou fasádu hotelu a typický příklad architektury středomořského obrození, kterou je Palm Beach proslulá.

Vineta Hotel, který má být otevřen na konci roku 2023, slibuje hostům luxusní zážitek se 41 čerstvě zrekonstruovanými pokoji a plně přeměněným Leopard Loungem. Oblíbené noční místo bylo kdysi oblíbeným místem pro celebrity i místní obyvatele a chystá se vrátit se na pozadí kvetoucích lián a palem.

Luxusní útěk na Palm Beach

Hotel byl otevřen v době, kdy Palm Beach zažívá znovuobnovení zájmu cestovatelů. Tato oblast je již dlouho známá svými dokonalými plážemi, ale v posledních letech se stala také domovem řady luxusních obchodů, restaurací a hotelů. V důsledku toho je Vineta Hotel připraven stát se prvotřídní destinací pro cestovatele, kteří hledají dokonalý zážitek z Palm Beach.

Obchody Worth Avenue v Palm Beach, obrázek s laskavým svolením Oetker Collection

Obchody Worth Avenue v Palm Beach, obrázek s laskavým svolením Oetker Collection

„Koncept za designem interiéru hotelu The Vineta je vdechnout mu svěží atmosféru Palm Beach tím, že vnese čisté linie, uvolněnou atmosféru a stylovou a mladší paletu barev,“ řekl. Tino Zervudachi. „Mým cílem je vytvořit skutečně nové místo pro návštěvníky i obyvatele – a věnovat zvláštní péči vylepšení venkovních jídelních prostorů u bazénu i na nádvoří – vytvořením kosmopolitního vzhledu, který spojuje evropské designové prvky s nezaměnitelnou estetikou destinace.“

„Toto je monumentální okamžik v historii značky, když oznamujeme náš první Masterpiece Hotel ve Spojených státech,“ řekl Timo Gruenert, generální ředitel společnosti Oetker Collection. „Mnoho našich stávajících hostů již dlouho navštívilo Palm Beach nebo jsou jeho obyvateli, a proto se těšíme na rozšíření jedinečného étosu pohostinství Oetker Collection založeného na našich hodnotách rodinného ducha, elegance a skutečné laskavosti do tohoto nádherného města s The Vineta Hotel. “

Najděte perfektní útěk s kolekcí Oetker

Oetker Collection je výjimečné portfolio Masterpiece hotely a vily které nabízejí dokonalou kombinaci elegance a rodinného ducha. Nedávný debut značky The Woodward v Ženevě a nadcházející otevření Hotel La Palma na Capri být příkladem tohoto závazku k luxusu a pohostinnosti. Tyto hotely jsou více než jen místem k pobytu – jsou zážitkem. Od chvíle, kdy dorazíte, je s vámi zacházeno jako s královskou rodinou. Personál jde nad rámec toho, aby zajistil, že budou splněny všechny vaše potřeby, a vybavení je na špičkové úrovni.

Le Bristol Paris, obrázek s laskavým svolením Oetker Collection

Le Bristol Paris, obrázek s laskavým svolením Oetker Collection

Současné portfolio Kolekce Oetker zahrnuje Le Bristol Paris, Brenners Park-Hotel & Spa v Baden-Baden, Hotel du Cap-Eden-Roc v Antibes, Chateau Saint-Martin & Spa ve Vence, The Lanesborough v Londýně, L’Apogée Courchevel, Eden Rock – St Barths , Jumby Bay Island na Antigue, Palácio Tangará v Sao Paulu, The Woodward v Ženevě a Hotel La Palma na Capri.

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *