Severní Amerika

Airbnb odhaluje, kam chtějí Američané cestovat

Loni touto dobou mnozí z nás snili o velkolepých destinacích, které navštívíme v roce 2020. Dělaly se seznamy, opravovala se přání, šetřily se peníze. A pak přišel rok 2020 a virus Covid-19, který zastavil všechny naše cestovatelské sny. Co nás čeká v roce 2021? Sotva někdo může něco předpovědět, ale naděje umírá poslední, tak doufejme, že se nám příští rok cestování vrátí.

Americká města, která mají evropský šmrnc

Airbnb tomu věří, a tak to odhalilo do kterých destinací Američané nejvíce vyhledávají dovolenou v roce 2021. Výzkum známé platformy pronájmů ubytování podle očekávání ukázal, že ano domácí cestovní ruch by měl být pro lidi i nadále průvodcem až přijde příští rok na dovolenou. Až 62 procent dotázaných má zájem o dovolenou nedaleko domova. Když říkáme domácí cestovní ruch, myslíme národní parky, přírodní rezervace, hory, jezera a města které se nacházejí pár hodin jízdy od našeho bydliště.

 

Národní park Great Smoky Mountains, Tennessee

Majestic Mountain Memories nabízí okouzlující a soukromý únik do Smoky Mountains. Klid a samota poskytují veškeré soukromí, které potřebujete pro dokonalé líbánky, výročí, narozeninový dárek pro někoho výjimečného nebo jen odpočinek od stresu skutečného světa. Není to však jen perfektní místo pro páry, ale také pro rodiny, které chtějí být sami.

Breckenridge, Colorado

Blue Jay Nest se nachází na hoře dvě míle nad centrem Breckenridge. Tento útulný, boho-chic dům je jedinečným klenotem, který nabízí úžasný výhled na les a okolí.

Davenport, Florida

Ohromující vila s bazénem, ​​golfovým hřištěm a lázněmi má tři velké ložnice, dvě koupelny a rozkládací pohovku. Veřejná pěší stezka, obchody a restaurace jsou vzdálené 5 minut jízdy, zatímco Disney je 15 minut odtud.

Palm Springs, Kalifornie

Tento kompletně zrekonstruovaný byt se dvěma koupelnami a dvěma ložnicemi se nachází na Canyon View Estates v South Palm Springs s úžasným výhledem na hory. Je v bezprostřední blízkosti golfových hřišť, tenisových kurtů, turistických tras a nejlepších restaurací a atrakcí v okolí.

Tulum, Mexiko

Velkolepý apartmán s vlastním bazénem se nachází ve třetím patře tropického domu. Skládá se z francouzské postele, jedné koupelny, elektrické trouby, mini baru, velké terasy s nádherným výhledem, soukromého bazénu s hydromasáží, lehátek a klimatizace. K dispozici je také parkoviště pro jedno auto a dvě kola pro použití během pobytu.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *