Asie

Anantara Chiang Mai Resort je klidná říční plavba po řece Ping
V srdci Thajsko kde se ozvěny historie hladce prolínají s moderním světem, se znovu rozvíjí letitá tradice průzkumu řek. Chiang Maihistorické hlavní město kdysi majestátního království Lanna, je svědectvím času se svými chrámy, muzei a místy, která vyprávějí příběhy z dávných dob.

Nachází se na hlavním nábřeží řeky Ping Resort Anantara Chiang Mai je nastaven tak, aby zvýšil zážitek z plavby po řece. Představujeme „Nam Jai“ – výraz v thajštině, který se překládá jako „voda ze srdce“. Toto plavidlo není jen tak ledajaká; je to starožitný týkový rýžový člun, pečlivě ručně restaurovaný, vyzařující auru autenticity a elegance. S pohodlným sezením pro vybranou osmičku slibuje intimní a prémiový zážitek z plavby po řece.

Z nově vybudovaného soukromého mola letoviska se Nam Jai vydává na cestu, která cestujícím nabízí možnost ponořit se do skutečné destinace. Zatímco člun jemně klouže po vodě, cestujícím je vystaveno neustále se měnící zobrazení: majestátní teakové domy stojící vysoko ve své oslnivé slávě, úseky zelené zeleně a poklidné rytmy místního života podél břehů řek.

Pro ty, kteří hledají brzký start, je plavba za východu slunce, která odjíždí v 9:00, cesta do nedalekého Wat Ket Karam. Tato oblast, jedna z nejstarších komunit v Chiang Mai, se může pochlubit rozmanitými domy uctívání stojícími harmonicky vedle sebe. Jak ranní slunce vrhá svůj zlatý odstín, cestující mohou být svědky buddhistických mnichů v jejich každodenní rutině. A pro kulinářské nadšence zastávka u stánku Lung Kajohn u silnice, zmiňovaného Michelinem, nabízí ochutnávku lahodných dušených rýžových knedlíků, které jsou místně známé jako Khao Kriab Pak Moh.

Anantara Chiang Mai Resort je klidná říční plavba po řece Ping

Anantara Chiang Mai Resort je klidná říční plavba po řece Ping

Pro ty, kteří nacházejí kouzlo v soumraku, vyplouvá v 17:00 odjezd na sever, kolem ikonických městských mostů a malebných chrámů a nakonec vede do bujné náruče přírody. Tato plavba za soumraku není jen o památkách; je to zážitek. S volně proudícím sektem, gurmánskými jednohubkami a atmosférou romantiky je to cesta, na kterou se nezapomíná.

Pitak Norathepkitti, generální ředitel resortu, sdílí jeho nadšení: „Křižování po řece je skutečně thajské. Nabízí jemnou, pohlcující čočku do duše Chiang Mai. S Nam Jai tuto zkušenost pozvedáme a vytváříme vzpomínky, které jsou stejně luxusní jako autentické.“ Počínaje 1 800 THB ++ za osobu za plavbu při východu slunce a 2 800 THB ++ za plavbu za soumraku, jde o předefinovaný luxus.

 

Resort Anantara Chiang Mai

Resort Anantara Chiang Mai

Za řekou, Resort Anantara Chiang Mai sám o sobě je majákem současného luxusu. Nachází se na břehu řeky Mae Ping a co by kamenem dohodil od rušného Night Bazaar, jeho historický význam jako bývalý britský konzulát dodává jeho kouzlu další vrstvu. Anantara v rámci věrnostního programu DISCOVERY slibuje nejen pobyt, ale i zážitek. Tato plavba po řece je nepřehlédnutelnou cestou pro ty, kteří hledají jedinečnou perspektivu Chiang Mai.

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *