Austrálie

Zažijte novou úroveň luxusu v The Langham Gold Coast

Australské Gold Coast je známé svými krásnými plážemi, surfováním a vnitrozemím Gold Coast. Zlaté pobřeží Langhamu otevřený od 23. června 2022, poskytuje perfektní luxusní základnu k prozkoumání všeho, co Gold Coast nabízí.

Langham Gold Coast nabízí 339 luxusních pokojů a apartmá, přímý přístup na pláž a vlastní soukromé rezidence Jewel, které nabízejí maximální luxusní ubytování.

Všechny pokoje a apartmá v The Langham Gold Coast mají rozsáhlé balkony s úžasným výhledem. Vyberte si z různých typů pokojů podle svých potřeb, od luxusních pokojů a apartmá s jednou ložnicí až po apartmá se dvěma ložnicemi a podkrovní byty.

Luxusní zážitek Langham Gold Coast se rozšiřuje na elegantně navržená zařízení včetně baru u bazénu a řady výjimečných podniků s jídlem a pitím v příjemném doslechu jemných vln oceánu.

Luxusní gastronomický kulinářský zážitek v Langham Gold Coast

Chloubou The Langham Gold Coast je jeho luxusní gastronomický kulinářský zážitek. Vezměte si například Kantonská restaurace T’ang Court, první australské místo této skupiny restaurací oceněných michelinskou hvězdou. Zde nemůžete očekávat nic jiného než nejlepší autentickou kantonskou kuchyni, dokonale doplněnou vkusně zařízenými interiéry.

Pro ty, kteří dávají přednost neformálnějšímu stolování, Akoya je ideální volbou se svým pobřežním prostředím a dveřmi Concertina, které přemosťují interiér a exteriér a zvou chladný oceánský vánek pro oživující atmosféru. Tato celodenní restaurace nabízí přepychový bufet s nejlepším grilovaným masem a mořskými plody a rozsáhlé à la carte menu. Taittinger Champagne Brunch každou neděli završí vaši gastronomickou cestu v The Langham Gold Coast.

Případně si v klidu vychutnejte odpolední čaj Palm Court, inspirovaný dědictvím The Langham London. Ponořte se do plyšové pohovky a dopřejte si sendviče s prsty, koláčky se sraženou smetanou a malinovým džemem, pečivo a konvici toho nejlepšího čaje dne s nádhernou kulisou Tichého oceánu.

Doplňte palivo při 26 a slunečno, Nová pulzující plážová kavárna The Langham Gold Coast. 26 & Sunny se nachází přímo na pláži a je ideálním místem, kde si můžete vychutnat neformální kulinářský zážitek nebo si dát rychlé sousto, než se vydáte zpět prozkoumat krásné pláže Gold Coast. Jídelní lístek je směsí pečiva, zmrzlin a klasických australských plážových jídel, jako jsou ručně krájené hranolky, hamburgery, fish & chips a saláty.

Jak se den chýlí ke konci, vychutnejte si nápoje před večeří Korálový měsíc, venkovní cílový bar The Langham Gold Coast. Dejte si osvěžující koktejl a kochejte se nádherným výhledem na panorama Gold Coast, než se vydáte do jedné z restaurací v The Langham Gold Coast na luxusní večeři.

Junior Ocean Suite v Langham Gold Coast 

Junior Ocean Suite v Langham Gold Coast

„Od prvního otevření v Londýně v roce 1865 si The Langham vybudoval bezkonkurenční celosvětovou reputaci nadčasovou elegancí a skutečným 5hvězdičkovým zážitkem a jsme nesmírně nadšeni, že můžeme tento legendární luxus oživit v srdci Gold Coast.“ řekl pan John O’Shea, generální ředitel The Langham Gold Coast.

„Langham, Gold Coast spojí globální odborné znalosti Langhamu v oblasti luxusního pohostinství a gastronomického stravování se vzácným přímořským umístěním jako pozadí intimního a hravě vytříbeného, ​​jedinečného zážitku z destinací a akcí pro novou vlnu luxus, který nikde jinde na Zlatém pobřeží nenajdete. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *