Asie

Singapurská nová luxusní wellness hvězda: COMO Metropolitan

Jak se dlouho očekávané datum spuštění v září 2023 blíží, narůstá hmatatelný pocit vzrušení. COMO metropolitní Singapur, inaugurační vpád skupiny na trh pohostinství její domovské země. Uhnízděný v pulzujícím srdci Singapur na Bideford Road, jen co by kamenem dohodil od Orchard Road, tato jiskřivá nová budova nově definuje městskou wellness a pohostinskou scénu.

Vrcholný vrchol v COMO Orchard, opulentní 19patrová věž zasvěcená pohlcujícím zážitkům, hotel objasňuje bezproblémové spojení pohostinství, módy, wellness a kuchyně. S duchem COMO, který zaplavuje každý prvek hotelu, je COMO Metropolitan Singapore nastaveno na přeměnu singapurské krajiny na pulzující tapisérii luxusních životních zážitků.

Hotel se rozkládá na 11 podlažích a překypuje nabídkou na míru. Nádherný seznam 156 pokojů, z nichž každý je skutečným útočištěm klidu, se může pochlubit výhledem na město. Prapor designových virtuózů, včetně italské architektky Paoly Navone, japonského poradce pro interiérový design Koichiro Ikebuchi, americko-thajského designéra Preeti Sriratana a norského digitálního umělce Thomase Hillanda, vrhl svá kreativní kouzla na vytvoření estetiky, která spojuje městský život s wellness.

COMO metropolitní Singapur

COMO metropolitní Singapur

Milovníci gastronomie se budou radovat z přítomnosti tří osobitých stravovacích zařízení. Hotel hostí COTE Simona Kima, michelinský korejský steakhouse z New Yorku a Miami, ve své vůbec první mezinárodní lokalitě. COMO Cuisine zároveň dráždí chuťové buňky klasickými celodenními stolováními, singapurskými oblíbenými pokrmy a zdravými nabídkami vyhlášené COMO Shambhala Cuisine. Sladkost života zosobní asijský debut ikonického francouzského cukráře Cédrica Groleta, který bude lákat hosty na své vynikající cukrovinky.

Luxus se rozprostírá mimo jídelnu i do rekreační oblasti se střešním barem u bazénu, který je ideální pro západ slunce proti panoramatu Singapuru, a rozsáhlým wellness centrem o rozloze 9 000 čtverečních stop. Wellness centrum je ódou na holistickou pohodu a nabízí nepřeberné množství služeb, od lázeňských procedur po fitness režimy, jako je jóga, pilates a gyro, spolu s diagnostikou zdraví střev a složení těla.

Přečtěte si více: Bulgari Hotel Roma: Římská nová ikona luxusní pohostinnosti

Pro ty, kteří inklinují k módě a maloobchodu, hotel slibuje kurátorskou nabídku. Život kurátorem COMO je vize přivedená k životu, odraz integrovaného přístupu skupiny k dobrému životu. Množství wellness balíčků, workshopů a lekcí umožňuje hostům vybrat si wellness cestu nebo si ji nechat přizpůsobit.

COMO Metropolitan Singapore je více než jen hotel; bude skutečnou kulturní památkou Singapuru, inspirativním místem setkávání, které uspokojí každou náladu, od úsvitu do soumraku. Zapouzdřuje vizi skupiny o autenticitě a luxusním bydlení, zapouzdřenou v podpisové službě COMO.

Přečtěte si více: 18 retreatů ideálních pro vaši wellness cestu

Zatímco hodiny odbíjejí ke slavnostnímu otevření, městský stát zadržuje dech v očekávání osvěžujícího závanu luxusu, s laskavým svolením COMO metropolitní Singapur. Hotel slibuje, že předefinuje koncept luxusní pohostinnosti a poskytne jedinečnou kombinaci přepychového ubytování, gurmánského stravování, holistického wellness a stylové módy ve stále rušné krajině Singapuru. ◼

Přihlaste se k odběru nejnovějšího vydání kliknutím sem.
(adrote banner=”14″)

© Tento článek byl poprvé publikován online v červenci 2023 – World Travel Magazine.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *