Afrika

Nový vzhled a Beyond’s Grumeti Serengeti River Lodge

Kde si divoká zvěř hraje a lidé odpočívají. AndBeyond’s Grumeti Serengeti River Lodge, který se nachází na březích přítoku Řeka Grumeti v srdci Serengeti, se po komplexní přestavbě znovu otevřela. Chata byla kompletně zrekonstruována a nabízí svěží vzhled inspirovaný přírodou.

Nový design penzionu andBeyond’s Grumeti Serengeti River Lodge

Chata je navržena tak, aby co nejlépe využila své velkolepé prostředí a nabídla hostům jedinečný zážitek ze safari. Nový vzhled nově definoval tradiční koncept způsobem, který je luxusní a současný, přičemž zachovává rustikální a hmatový charakter původního kempu a sleduje obrysy nedaleké řeky Grumeti, čímž vytváří přirozený tok míst k sezení a stolování s krajinou.

Tanzanie Grumeti Serengeti River Lodge

Tanzanie Grumeti Serengeti River Lodge

 

Tanzanie Grumeti Serengeti River Lodge

Tanzanie Grumeti Serengeti River Lodge

 

Nová apartmá pro hosty v hotelu jsou více než dvojnásobná oproti těm starým, mají zvýšené stropy a vyšší dveře. Plátno, banánové vlákno a obklad z tvrdého dřeva dodávají vrstvu bohatosti. Kromě hlubokých van a vnitřních sprch jsou nová apartmá vybavena venkovními palubami se soukromými ponornými bazénky ideální místo k odpočinku a užít si neuvěřitelný výhled na Serengeti.

Rodinné apartmá Tanzanie Grumeti Serengeti River Lodge

Rodinné apartmá Tanzanie Grumeti Serengeti River Lodge

 

Koupelna apartmá Tanzania Grumeti Serengeti River Lodge Suite

Koupelna apartmá Tanzania Grumeti Serengeti River Lodge Suite

 

„Přestavba dala a Beyond Grumeti zbrusu nový vzhled, ale náš tým také tvrdě pracoval na vývoji výběru zážitků, které hostům poskytují ještě větší výběr, jak si užít chatu a její nádherné prostředí,“ říká Niall Anderson, andBeyond Chief Operating Officer Africa Lodges.

Co dělat v ubytování andBeyond’s Grumeti Serengeti River Lodge

Chata nabízí různé aktivity pro hosty, včetně ranních a odpoledních her, celodenního safari, procházek v buši se zkušenými průvodci, kulturních návštěv v okolí. komunita Lukungu, pozorování hvězd a ptáků. Pro odvážnější je zde také možnost letět horkovzdušným balónem nad Serengeti.

Pokud chcete ochutnat tradiční africký život, není lepší místo, kde začít Viktoriino jezero, největší jezero Afriky. Tato obrovská vodní plocha je domovem mnoha tradičních komunit, které se živí rybolovem. Návštěva těchto komunit je skvělý způsob, jak se dozvědět více o jejich způsobu života a z první ruky vidět, jak si vydělávají na živobytí.

Kuchyně zde v chatě je navržena tak, aby odrážela to nejlepší z místní oblasti. Suroviny pocházející ze sezónních zdrojů se používají k vytvoření zdravých a chutných jídel, která jsou dostatečně barevná, aby ukradla pozornost vašich sociálních sítí. Se svým novým vzhledem je AndBeyond’s Grumeti Serengeti River Lodge ideálním místem, kde si můžete užít africké safari.

Afrika Tanzanie Grumeti Experience Game Drive

 

Národní park Serengeti, Tanzanie

Světově proslulý velkou migrací Národní park Serengeti, světové dědictví UNESCO, je jednou z nejoblíbenějších afrických destinací safari. Více než 4 000 lvů, 1 000 levhartů, 550 gepardů, asi 500 ptačích druhů, nekonečná stáda pakoňů a zeber obývají oblast o rozloze téměř 15 000 kilometrů čtverečních a volně se pohybují ve svých vlastních stanovištích.

Mezi další chaty v Tanzanii patří Singita Faru Faru Lodge, Singita Mara River Tented Camp, Singita Sasakwa Lodge, Four Seasons Safari Lodge Serengeti, One Nature Nyaruswiga a Mwiba Lodge. 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *