Austrálie

Nové ekologické ubytování a dveře do sklepů v regionu Margaret River

Svět cestování se otevře velmi brzy, jakmile země zavedou agresivní očkovací plány pro své obyvatelstvo. Australský region Margaret River, oblíbená destinace mezi cestovateli z jihovýchodní Asie, přidal nové ekologické ubytování, sklepní dveře v odlišných prostředích a spoustu lásky ve všech svých nabídkách pro luxusní cestovatele.

Ekologické ubytování v regionu Margaret River

Stodola Hives v Yallingup

Představte si umístění černého čtvercového kolíku do zeleného pole. Černý čtvercový kolík je dvoupatrový obytný, soběstačný ekopod se soukromou terasou a zeleným polem je vinice. Šest ekologických lusků v Yallingupu je ideálních pro klidný útěk a je nezbytných, pokud se chcete probudit s výhledem na vinice.

Barn Hives‘ Udržitelným znakem je jeho ekologický design a minimální dopad na okolní prostředí. Při zužování těchto lusků byla věnována pozornost slunečnímu záření a příčnému větrání. Voda se shromažďuje ze srážek a ohřívá solárními panely, díky čemuž je soběstačná. Za okolní vinicí prozkoumejte Smiths Beach, různé vinařské usedlosti v oblasti Margaret River a širokou škálu outdoorových aktivit.

Přečtěte si více: 10 nejlepších venkovních kempů v Austrálii

Petit Eco Cabin v Yallingup

Jednotná dřevěná chata Petit Eco Cabin v Yallingupu je zasazena mezi stromy u jezera s výhledem na organickou vinici a je navržena tak, aby vám umožnila zpomalit a znovu se spojit s přírodou.

Ve snaze minimalizovat dopad na životní prostředí byla kabina umístěna tak, aby využívala severního slunce a chladivého mořského vánku. Zachycuje a ukládá vlastní dešťovou vodu, šedá voda se recykluje na nově vysazené ovocné stromy a teplou vodu v kabině zajišťuje solární systém teplé vody.

Zatímco na panství, prohlídky vinic od majitelů Windows Estate a pikniky v otevřeném prostředí vám pomohou zpomalit. Ekologická vinice a rodinné vinařství produkuje Cabernet Sauvignon a Chenin Blanc, přičemž vína tradičně zpracovává ručně téměř na každém kroku. Panství používá přístup minimálních zásahů, kde se snaží předvést kvalitu ovoce, aniž by bylo víno při výrobě upravováno nebo přidáváno.

Nové sklepní dveře v regionu Margaret River

Dveře do sklepa LS Merchants

Vinař Dylan Arvidson otevřel dveře zcela novému Dveře do sklepa LS Merchants v Cowaramup přes léto (prosinec 2020). Ochutnávky se skládají z výběru aktuálně vydávaných vín LS s příležitostným omezeným vydáním a zpětně ročníkových vín při ochutnávce a všech verzí, které je možné zakoupit.

Produkce je malá a experimentální vína jsou obvykle pouze jeden nebo dva sudy, vyrobené z téměř 20 různých odrůd, stylů a směsí z ovoce pěstovaného v Margaret River, Ferguson Valley a The Great Southern.

Přístup k výrobě vína je zde divoká fermentace, kde je to možné, a spousta experimentů; první vyjadřují odrůdové charaktery, druhé posouvají hranice konvenčního vinařství a produkují zajímavé a lákavé styly.