Severní Amerika

Nejnovější, největší a dosud nejodvážnější výletní loď Disney, Disney Wish, vyplouvá

Když miluješ Disney plavby, zamilujete si zatím nejnovější, největší a nejodvážnější loď – Disney Wish. Toto nádherné plavidlo, které vyplouvá v červenci 2022, potěší každého ve vaší rodině. Se spoustou aktivit a ubytování pro všechny věkové kategorie a navíc vzrušujícími novými funkcemi, které jste na výletní lodi Disney dosud neviděli, se Wish jistě stane splněným přáním pro všechny, kteří ji zažijí.

Disney Wish je nejnovější loď Disney Cruise Line, která je plná příběhů než kdy předtím. Disney imaginátoři vzali rodinné dovolené přidává jedinečnou zábavu a inovativní „prvenství“ od přídě po záď.

Disney Wish bude mít AquaMouse, první Disney atrakce na moři na palubě Disney Wish. Také bude „Plavání“ – nekonečno a ještě dál v nové čtvrti vodních her na téma Toy Story pro nejmenší. A pro labužníky v rodině jsou na palubě Disney Cruise Line tři zbrusu nové rodinné restaurace. Disney Wish vypluje svou první plavbu 14. července, po níž následují tří- a čtyřdenní plavby do Nassau, Bahamya Disneyho soukromý ostrov, Castaway Cay, z Port Canaveral na Floridě.

AquaMouse – První Disney atrakce na moři na palubě Disney Wish

Disney Cruise Line posouvá zábavu na slunci na další úroveň na Disney Wish s debutem AquaMouse, zbrusu nová rodinná vodní atrakce, která oživí dobrodružství animovaných krátkých filmů „The Wonderful World of Mickey Mouse“ jako nikdy předtím. Kromě toho tři tematické čtvrti nabízejí zábavné vodní prvky, rychlé a neformální možnosti stravování a vyhrazený prostor pro rodiny, děti a dospělé, kde mohou relaxovat a nasávat slunce.

Tato první vodní projížďka, doplněná scénami, osvětlením, speciálními efekty a šplouchajícími překvapeními, posílá hosty na zábavné rodinné dobrodružství prostřednictvím 760 stop navíjecích se trubek zavěšených vysoko nad horními palubami.

„Swim“ – nekonečno a ještě dál v nové čtvrti vodních her na téma Toy Story

Děti si mohou užít vanu plnou zábavy Toy Story Splash Zone, fantastické vodní hřiště, kde jsou Woody, Buzz a přátelé rozkošně přepracováni jako nadživotní gumové hračky do vany, pohybující a stříkající vodu podle rozmaru dětí. Tato vodní zóna s motivem vany, inspirovaná krátkým filmem „Partysaurus Rex“ od Disney a Pixar, kombinuje starý západ Woodyho Roundup s intergalaktickým světem Buzz Lightyear, který obsahuje dvě skluzavky a pop jety, gejzíry a bublinky.

Tři zbrusu nové rodinné restaurace na přání Disney

S debutem tří zbrusu nových rodinných restaurací vezme Disney Wish hosty na pozoruhodnou kulinářskou cestu do kouzelného království „Frozen“, technologické přehlídky Avengers a zlatého věku Hollywoodu.

Arendelle, Zmrzlé jídelní dobrodružství

Arendelle, Zmrzlé jídelní dobrodružství

Arendelle: A Frozen Dining Adventure je první divadelní kulinářský zážitek od Disneyho na téma „Frozen“, který přivádí království Arendelle k životu prostřednictvím pohlcující živé zábavy – s oblíbenými postavami jako Elsa, Anna, Kristoff a Olaf – a prvotřídní kuchyně nasáklé severskými vlivy. . Rodiny jsou zvány na královskou zásnubní párty pro královnu Annu a Kristoffa, navazující na příběh, kde skončilo „Frozen 2“ studia Walt Disney Animation Studios.

Disney Wish Worlds of Marvel

Disney Wish Worlds of Marvel

Světy Marvelu je prvním filmovým kulinářským dobrodružstvím Marvel, kde hosté hrají interaktivní roli v akci nabité misi Avengers, která se kolem nich odehrává, doplněná světským menu inspirovaným Marvel Cinematic Universe. „Avengers: Quantum Encounter“ sleduje Ant-Mana a The Wasp, když se pouštějí do svého prvního veřejného vystoupení jménem Avengers. Každý stůl ve Worlds of Marvel obsahuje interaktivní Quantum Core, zcela nové zařízení, které může způsobit, že se objekty na dálku zmenšují a rostou. Hosté asistují Ant-Manovi a The Wasp při pokusech o malé zkoušky, například zmenšení nadměrných zavazadel pro snadné uložení v kajutě.

Pojmenována podle roku založení společnosti Walt Disney Company, 1923 je elegantní oslavou odkazu společnosti, vzdává hold zlatému věku animace a nabízí vkusnou poctu jejímu kalifornskému dědictví.

Kombinace klasiky Hollywoodské kouzlo s trochou Disneyho rozmaru nabízí rok 1923 dvě bohatě zařízené jídelny, příhodně pojmenované podle mužů stojících za kouzlem původního filmového studia — Walta a Roye Disneyho. Místnosti zdobí více než 1000 kreseb, rekvizit a dalších řemeslných nástrojů, které poskytují vnitřní pohled na vývoj animace Disney od „Sněhurka a sedm trpaslíků“ po „Frozen 2“.

Disney přání

Disney přání

Disney Wish také nabízí nové možnosti jídla a pití na horních palubách, včetně Mickey and Friends Festival of Foods – ideální místo pro rodiny, kde si mohou dát rychlé sousto k obědu, večeři nebo kdykoli mezi tím. Tato restaurace pod širým nebem nabízí pět tematických stánků s jídlem: Mickey’s Smokestack Barbecue, Donald’s Cantina, Daisy’s Pizza Pies, Goofy’s Grill a Sweet Minnie’s Ice Cream.

Sezónní tematické plavby na palubě Disney Cruise Line

Halloween na volném moři se vrací na Disney Cruise Line od poloviny září do října 2022. Na vybraných plavbách napříč flotilou se hosté mohou obléknout a připojit se k postavičkám Disney v jejich halloweenských kostýmech na Mickey’s Mouse-querade Party; užijte si tematické jídlo, nápoje a řemesla; a ponořte se do strašidelného převzetí lodi s propracovanou výzdobou a kouzelným dýňovým stromem.

Halloween na volném moři – Dýňový strom na palubě Disneyho snu

Halloween na volném moři – Dýňový strom na palubě Disneyho snu

Od začátku listopadu do prosince je flotila Disney Cruise Line vyzdobena od přídě po záď sváteční náladou a zábavou během plaveb Very Merrytime Cruises. Sváteční kouzlo je připraveno pro celou rodinu se sváteční výzdobou, oblíbenými postavami v jejich nejlepším svátečním oblečení a speciální návštěvou Santa Clause.

Zelené pověření Disney Wish

Disney přání

Disney přání

Od přídě po záď navrhli Walt Disney Imagineers Disney přání být jednou z nejúčinnějších výletních lodí na vodě. Díky kombinaci zkapalněného zemního plynu (LNG) a četných pokroků v konstrukci lodí se odhaduje, že nejnovější loď Disney Cruise Line (DCL) je téměř o 30 procent úspornější a vypouští přibližně o 20 procent méně skleníkových plynů.

Přečtěte si více: Útěk z města do Curychu: 5 venkovních dobrodružství pro typickou švýcarskou dovolenou

Přečtěte si více: Vychutnejte si švýcarské Alpy letos v létě na hoře Titlis

Přečtěte si více: Outdoorové sporty, horolezectví a Bond World na Schilthornu

Přečtěte si více: Kanton kontrastů: Zažijte to nejlepší ze Švýcarska ve Valais

Přečtěte si více: Region Jungfrau: Sporty v přírodě, dobrodružství a zábava

Přečtěte si více: Na kole, pěší turistika a prozkoumání vaší cesty nezapomenutelnou letní dovolenou v regionu Vaud

Přihlaste se k odběru nejnovějšího vydání kliknutím sem.
(adrote banner=”14″)

© Tento článek byl poprvé publikován online v červenci 2022 – World Travel Magazine.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *