Evropa

Lyžování, snowboarding, tubing a mnoho dalšího na Mt. Titlis

Sponzorovaný obsah

Mt. Titlis – zimní říše divů a oblíbená destinace milovníků vzrušení. Mt. Titlis je jednou z nejoblíbenějších destinací pro zimní sporty ve Švýcarsku, a to z dobrého důvodu. Vzrušení nikdy nekončí, ať už se řítíte po sjezdovkách vysokou rychlostí nebo se kocháte úchvatnými výhledy z lanovky. A vzhledem k tomu, že hora Titlis je jen kousek od Lucernu, je to ideální místo, kde si můžete užít adrenalin, aniž byste museli cestovat příliš daleko. Pokud tedy hledáte trochu vzrušení letošní zimy pro celou rodinu, vydejte se na horu Titlis.

Vzrušení na hoře Titlis pokračuje s e-sněžnými skútry ve SnowXparku

Zima na hoře Titlis se stala ještě napínavější s přidáním elektrických sněžných skútrů SnowXparkkterá se nachází v srdci Lyžařský areál Engelberg-Titlis. Tato vozidla šetrná k životnímu prostředí umožňují návštěvníkům přibližovat se po sněhu s pocitem vzrušení a dobrodružství. Od prosince do dubna si mohou návštěvníci tyto elektrické sněžné skútry vyzkoušet v zimním parku na Trübsee pro zážitek jednou za život. Zima na Mt.

E-sněžné skútry ve SnowXpark, snímek Titlis Cableways

E-sněžné skútry ve SnowXpark, snímek Titlis Cableways

Klasické sněžné skútry vypouštějí škodlivý CO2 a vyžadují motorový olej, čímž znečišťují nedotčenou zasněženou krajinu. Tyto e-sněžné skútry švýcarské výroby však nabízejí řešení šetrné k životnímu prostředí. S nulovými emisemi a bez potřeby motorového oleje umožňují návštěvníkům zažít Alpy udržitelným způsobem. Kromě toho, že jsou tyto elektrické sněžné skútry šetrné k životnímu prostředí, nabízejí také tichou a plynulou jízdu. K zapůjčení jednoho z těchto e-sněžných skútrů není potřeba žádný řidičský průkaz. Nejdelší uzavřený okruh ve SnowXparku měří asi kilometr a nabízí spoustu prostoru pro milovníky vzrušení, zatímco horská scenérie na Mt.Titlis poskytuje perfektní kulisu pro adrenalinovou zábavu, která na vás čeká.

E-sněžné skútry ve SnowXpark, snímek Titlis Cableways

E-sněžné skútry ve SnowXpark, snímek Titlis Cableways

Shromážděte svou rodinu nebo přátele a vydejte se na trať až se šesti e-sněžnými skútry, které jsou ideální pro všechny úrovně dovedností. Mladí starší 12 let se mohou zapojit do zábavy kliknutím na tlačítko a nastavit na svém vozidle juniorský režim. Zachyťte veškerou napínavou akci s jednou z půjčoven ActionCam namontovaných na helmě nebo sněžném skútru pro nezapomenutelný zážitek. Takže shromážděte svou posádku, přidejte plyn a užijte si nezapomenutelný den závodění ve sněhu v Titlis. Díky silnému točivému momentu a elegantnímu designu je elektrický sněžný skútr nepochybně jedinečnou aktivitou pro ty, kteří chtějí zažít švýcarské hory v novém poutavém stylu.

Snowtubing s přáteli ve Snowparku Trübsee na hoře Titlis

Na Mt. Pokud hledáte něco jiného než lyžování nebo snowboarding, vyzkoušejte si snowtubing na Snowpark Trübseekterý se nachází vedle Alpská chata Trübsee. Stejně jako e-sněžné skútry je snowtubing hodně zábavný, když sjíždíte zasněžené svahy v nadměrně velkých nafukovacích trubkách. Lidé všech věkových kategorií a úrovní zkušeností si mohou užít snowtubing, takže je to perfektní aktivita pro celou skupinu.

Snowtubing je jednou z takových aktivit, která zaručeně probudí vnitřní dítě v každém z nás. Sklouzněte ze zasněženého kopce na balancéru, minibobech a sněhových trubkách pro akci sněhem. Pro větší pohodlí vás kouzelný koberec rychle dopraví zpět na kopec, abyste mohli zase závodit dolů. Snowtubing je otevřen denně od prosince do dubna a je perfektní zimní aktivitou pro všechny věkové kategorie. Popadněte tedy svou sněhovou výbavu a zažijte vzrušení ze snowtubingu v té nejlepší kvalitě. s TITLIS Xpress Engelberg – Trübsee gondola, doprava do a ze snowparku je také pohodlná.

Snowtubing ve sněhovém parku Trübsee, snímek Titlis Cableways

Snowtubing ve sněhovém parku Trübsee, snímek Titlis Cableways

Snowtubing ve Snowparku Trübsee pro celou rodinu, snímek Titlis Cableways

Snowtubing ve Snowparku Trübsee pro celou rodinu, snímek Titlis Cableways

Zimní sezóna v Trübsee přináší jedinečnou úroveň krásy, protože zasněžená krajina přidává další vrstvu kouzla k již tak velkolepému výhledu na hory. Při jízdě na snowtubingu nebo při pouhém prohlížení scenérie si hosté mohou užívat zimní říše divů, která je obklopuje. A díky celé řadě zimních aktivit je zaručeno, že si každý něco užije. Ať už na samostatném výletu nebo s blízkými, Trübsee nabízí nezapomenutelný zimní zážitek plný dechberoucích výhledů a vzrušujících dobrodružství.

Titlis Cliff Walk – 100m procházka nervů 3 041 m nad mořem

Dobrodružství pokračuje, když se vydáte dále nahoru od Trübsee Snow Park. The Lanovka TITLIS Rotairprvní otočná gondola na světě, nabízí jedinečný a dechberoucí zážitek při přepravě návštěvníků do Titlis Cliff Walk. Během pětiminutové cesty se lanovka otočí o celých 360 stupňů a cestujícím nabízí panoramatický výhled na strmé skalní stěny, hluboké trhliny a vzdálené zasněžené vrcholky hor. Ikonickou jízdu by si neměli nechat ujít ti, kteří hledají dramatický a nezapomenutelný způsob, jak zažít krásu švýcarských Alp. Z prostřední stanice ve Stand je cesta na Titlis Cliff Walk lanovkou TITLIS Rotair skutečně jedinečným dobrodružstvím.

Lanovka TITLIS Rotair se při klouzání otáčí o 360 stupňů, snímek od Titlis Cableways

Lanovka TITLIS Rotair se při klouzání otáčí o 360 stupňů, snímek od Titlis Cableways

Titlis Cliff Walk, který se nachází vysoko na vrcholu Mt. Visutý most se táhne 500 metrů nad zemí a s pouhým jedním metrem šířky jsou při překonávání jeho délky rozhodně potřeba pevné nervy. To vše by ale samozřejmě bylo k ničemu, nebýt nádherných výhledů, které se nabízejí ve výšce 3 041 metrů nad mořem. A jako by tyto nabídky nestačily, Titlis Cliffwalk hrdě drží rekord jako nejvyšší visutý most v Evropě. Pokračujte tedy ve svém dobrodružství přes tento ocelový most a otřeste své smysly, když uděláte 150 nezapomenutelných kroků potřebných k překonání mostu.

Neuvěřitelné výhledy z Titlis Cliff Walk, snímek Titlis Cableways

Neuvěřitelné výhledy z Titlis Cliff Walk, snímek Titlis Cableways

Neuvěřitelné výhledy z Titlis Cliff Walk, snímek Titlis Cableways

Neuvěřitelné výhledy z Titlis Cliff Walk, snímek Titlis Cableways

Neuvěřitelné výhledy z Titlis Cliff Walk, snímek Titlis Cableways

Neuvěřitelné výhledy z Titlis Cliff Walk, snímek Titlis Cableways

Hora Titlis nabízí víc než jen nejvyšší visutý most v Evropě a příležitost projít se po modré ledovcová jeskyně podzemním tunelem a získejte jedinečný pohled do skrytého světa uvnitř. Na Ledový leták nádraží se návštěvníci mohou svézt sedačkovou lanovkou přes samotný ledovec. A na údolní stanici pod ní je k zapůjčení zimní vybavení, aby si nikdo nemusel nechat ujít velkolepou nabídku hory Titlis. Ale Mt. Titlis není jen o scenérii – je o dobrodružství a adrenalinu.

Jedinečná příležitost dostupná každý zimní den – sjezd na lyžích 12 km z ledovce do vesnice

Lyžování na hoře Titlis nabízí pro milovníky adrenalinu i milovníky zimních sportů další příležitost, která se naskytne jen jednou za život, což svědčí o všestrannosti této destinace. Sjezd na lyžích 2 000 metrů z vrcholu hory Titlis a přechod ledovcovým terénem do útulné vesnice pod ním. 12 km dlouhá sjezdovka je nejdelší v lyžařském areálu Titlis a nabízí úchvatné výhledy na každém kroku. Od prosince do dubna je toto jedinečné dobrodružství k dispozici každý den pro ty, kteří jsou dostatečně odvážní, aby přijali výzvu. Na lyžích nebo snowboardu si cestu přes některé z nejpůvodnějších alpských terénů na světě – je to zážitek, na který hned tak nezapomenete.

The Lyžařský areál Engelberg-TITLIS nabízí skutečně jedinečný lyžařský zážitek s 82 kilometry sjezdovek vhodných pro všechny úrovně. Je tu něco pro každého, od mírných sjezdovek pro začátečníky až po působivé freeridové sjezdovky. A pro ty, kteří hledají ještě více dobrodružství, jsou k dispozici profesionální horští průvodci, kteří vás provedou úžasným alpským terénem. Engelberg-TITLIS není jen o množství sjezdovek, ale také o kvalitě – díky tomu je špičkovou destinací pro zkušené lyžaře a snowboardisty po celém světě.

Engelberg-TITLIS je dokonalá zimní pohádka pro všechny věkové skupiny se snadným přístupem půjčovna zařízení a lyžařské školy. Nachází se jen pár kroků od údolní stanice a je k dispozici k zapůjčení široký sortiment lyží, snowboardů a dalšího sportovního vybavení vhodného pro všechny úrovně zážitků. Od začátečníků po pokročilé, lyžařské a snowboardové školy Engelberg mají kurz šitý na míru každému – ať už začínáte nebo se snažíte o další úroveň odbornosti.

Pokud tuto zimu hledáte adrenalinový zážitek, hora Titlis je tím pravým místem. Od lyžování a snowboardingu po jeho svazích až po jízdu na e-sněžných skútrech ve SnowXparku, v Titlis si každý najde něco. A pokud vám to nestačí, podívejte se na některé z dalších aktivit, které jsou k dispozici, když tam budete, jako je tubing nebo Cliff Walk. Oblečte si tedy své nejteplejší oblečení a vydejte se do nejoblíbenější zimní destinace Švýcarska – Mt. Titlis! ◼

Přihlaste se k odběru nejnovějšího vydání kliknutím sem.

© Tento článek byl poprvé publikován online v listopadu 2022 – World Travel Magazine.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *