Afrika

Jihoafrická odysea
sssp.getAds([
{
„zoneId“: 313884, /* Clanek */
„id“: „ssp-zone-313884“, /* */
„width“: 970, /* */
„height“: 310 /* */
}
]);

Mnoho celebrit, včetně Eltona Johna, zůstalo v resortu, přitahováno stejně výjimečným vybavením, jako jsou pokoje a barevná paleta je teplá a přívětivá. Vynikají luxusní apartmá — African, Royal, King a Desert mají vlastního komorníka, saunu a vířivku a dětské křídlo. Lákavé je venkovní koupaliště olympijské velikosti obklopené tropickými zahradami nebo wellness a kosmetický salon Royal Salon, holistické centrum léčení a hýčkání. Hosté mohou potěšit své chuťové pohárky v řadě restaurací od afro-francouzské v intimním Plume až po kvalitní vína a maso v Grill Room, od tradičních afrických jídel v Crystal Court až po koloniální nádheru v Tusk Bar and Lounge s tematikou safari a nesmíme zapomenout na delikátní oběd. Páry připravené uvázat uzel si mohou vybrat svatební možnosti, jako je procházka uličkou ve velkolepém romantickém prostředí nebo složení slibů v horkovzdušném balónu nad pláněmi plnými zvířat.

V blízkosti Paláce je spousta práce. Sun City je jednou z předních jihoafrických golfových destinací se dvěma světoznámými hřišti s 18 jamkami a parem 72 navrženými jihoafrickou legendou Garym Playerem. Ikonický vodní park Sun City – Údolí vln – nabízí aktivity vhodné pro rodiny, které lákají dobrodruhy všech věkových kategorií, s atrakcemi, jako je Roaring Lagoon, bazén s vlnami o rozloze 6500 metrů čtverečních, který každých 90 sekund generuje dva metry vysoké vlny. Největší trvalé bludiště na jižní polokouli, Maze of the Lost City, obnovuje starověký archeologický objev, který se rozkládá na ploše jednoho akru. A za střediskem, hraničícím se Sun City, je rezervace Pilanesberg Game Reserve o rozloze 57 000 hektarů bez malárie, která představuje největší projekt přesídlení zvěře v historii Jižní Afriky, s 6 000 zvířaty přemístěnými na počátku 80. let minulého století. Park je známý tím, že je domovem Super Seven – velké pětky slonů, lvů, leopardů, nosorožců a buvolů, stejně jako gepardů a divokých psů – a grošáků, tsessebe, antilop sobolích a více než 360 druhů ptáků. Hosté mohou obdivovat divokou přírodu herní jednotky vedené odbornými průvodci nebo když se líně vznášíte vysoko na let horkovzdušným balónem.

Maslow Sandton, Johannesburg

Sandton, jeden z finančních uzlů města, je bohatá čtvrť s obchody, restauracemi, ústředím firem a hranatým, modernistickým Maslow Sandtonem, pouhých 20 minut jízdy autem od mezinárodního letiště OR Tambo. Tento specializovaný business hotel s 281 pokoji v nejbohatší čtvereční míli kontinentu je naplněn nejmodernější technologií navrženou tak, aby vyhovovala potřebám rychle se rozvíjejícího podnikového prostředí, s řadou prostor vhodných pro jednání od čtyř osob až po velké nastavení až 450.

sssp.getAds([
{
„zoneId“: 313887, /* Clanek dole*/
„id“: „ssp-zone-313887“, /* */
„width“: 970, /* */
„height“: 310 /* */
}
]);

wtravelmagazine.com, travelmagazine.rs

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *