Evropa

Jedinečná atmosféra německých měst
Víš, že  ……. V roce 2020, během pandemie, Německo přilákalo až 5,2 milionu návštěvníků? Samozřejmě, Městské destinace jsou stále vedoucím segmentem pro příjezdovou turistiku do Německa.

Jeden z letošních téma kampaně Německé turistické organizace – Fleur se zabývá právě městskými destinacemi a městským životem v kombinaci s prezentací regionálních kořenů, historie a současného kulturního dění. Fleur se zaměřuje na zážitky, které si můžeme užít i za vnucených podmínek Covid-19, s cílem inspirovat cestovatele k návštěvě Německa v budoucnu.

Od scény doškových střech na severu přes bohatě malované fasády v Horním Bavorsku až po cihlové gotické stavby – kouzlo měst určuje region, ve kterém se nacházejí.

Nejkrásnější německá středověká města

Níže se podívejte, která místa byste měli navštívit při své první návštěvě Německa…

Bádensko-Württembersko

Klenot malého města – místa jako Bretten a Scwabisch Hall stojí za návštěvu pro svou krásnou architekturu.

Bavorsko

V „Bamberku“ – městě zahradkterá je pod ochranou UNESCO, je již dávno mnoho osázené zahrady, včetně jedné, kterou provozuje Sebastian Niedermayer.

Braniborsko

Nachází se v centru Braniborska, bývalá odborová škola v Bernau je další památkou Bauhausu UNESCO která přitahuje velkou pozornost zejména u turistů, kteří se inspirují kulturou.

Brémy

Schnoor ve staré čtvrti Brém tzv. protože malých barevných domečků a obchodů navlečených jako perly na náhrdelníku.

Hamburg

Kromě oblíbených atrakcí, jako je koncertní síň Elbphiharmonie a skladová čtvrť Speicherstadt, Hamburk má také krásné zelené čtvrti plné grandiózních budov a vil na břehu jezera Alster nebo třeba ve čtvrti Blankenese.

Hesse

Hessenpark je unikátní skanzen který ukazuje četné domy a farmy z různých regionů a architektonických stylů Hesenska.

Meklenbursko – Západní Pomořansko

Schwerin, město sedmi jezer, je ideální destinací pro vodní túry a plachtění. Pohádkový zámek a Státní divadlo aby toto místo bylo obzvláště oblíbené u turistů milujících kulturu.

Severní Porýní-Vestfálsko

Na otevřeném Haldern Pop Festivalu na Dolním Rýnu účastní se méně známí písničkáři a interpreti pop, rock, folk a indie hudba.

Sársko

Unikátní památka na průmysl 19. a 20. století, železárny Volklingen je od roku 1994 prohlášena za světové dědictví UNESCO. Používá se dodnes, ale ve formě vzrušující a netradiční výstavy a místa pro řadu akcí.

Šlesvicko-Holštýnsko

Městečko s křivolakými dřevěnými budovamije domovem Tilla Eulenspiegela, zlomyslné postavy z německého folklóru, která je zvěčněna na různých místech ve městě.
Německá města, která byste měli navštívit
wtravelmagazine.com, travelmagazine.rs

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *