Severní Amerika

Všechny nové Four Seasons Resort Napa Valley v rámci vinařství

Představte si sami sebe na místě, kde se probouzejí vaše smysly. Vzduch je svěží, slunce hřeje a na kůži cítíte chlad vody. Jste obklopeni vinicemi a horami, díky kterým budete mít pocit, jako byste nic tak krásného ještě neviděli. To je to, co Four Seasons Resort Napa Valley nabízí svým hostům – nový zážitek pro ty, kteří chtějí v luxusu prozkoumat vše, co Kalifornie nabízí.

Možná se ptáte, jak toto idylické letovisko vzniklo? V první, Four Seasons Resort Napa Valley, který se nachází uprostřed severní Kalifornie je Calistoga, je 85 pokojů a apartmá ubytování ve světově proslulé vinařské zemi. Toto luxusní útočiště, jehož cílem je poskytnout vám dokonalý a klidný útěk od každodenní monotónnosti, se nachází na venkově s kulisou osamělých hor a teplých vinic.

Venkovní piknik na vinici ve Four Seasons Resort Napa Valley 

Venkovní piknik na vinici ve Four Seasons Resort Napa Valley

Rodinná zábava v Napa Valley

Nové Four Seasons Napa Valley je vhodné pro rodiny a má pro vás organizované aktivity s bazény, trávníky určenými pro hry a ohniště, které vám dávají pocit glampingu. Vezměte své děti s sebou a nechte je být součástí programu „Kids for All Seasons“ s plným dohledem.

Nejen, že se pobaví při akcích v obchodě, ale také získají VIP ošetření s dětskými župany a pantoflemi, vlastním menu v Campo Poolside a apartmá Bodega. Pro útěk s širší rodinou poskytuje resort vily ve stylu farmy, které zahrnují otevřené kuchyně, rezidentního kuchaře (na základě vašeho požadavku) a oddaného hostitele Four Seasons.

Pro ty, kteří hledají samotu, zapněte cedule „Nerušit“, rozsviťte krb a objednejte si z rozsáhlého 24hodinového jídelního lístku na pokoj.

Zámek nabízí také hodiny spinningu a tělocvičnu pro ty, kteří si nechtějí nechat ujít cvičební rutinu. Využijte této skvělé polohy a projeďte se kolem stezek, jako je Oat Hill Mine Trail a The Petrified Forest.

Kuchyně ve Four Seasons Napa Valley

CAMPO u bazénu ve Four Seasons Resort Napa Valley 

CAMPO u bazénu ve Four Seasons Resort Napa Valley

V čele restaurace a baru TRUSS nebude nikdo jiný než šéfkuchař Erik Anderson, “Nejlepší nový šéfkuchař All-Star” Food & Wine, který před vámi představí dynamický kulinářský zážitek s malebným výhledem na svěží vinice a hory.

Celodenní jídelna „The Living Room“ vám nabídne včasnou snídani se specialitami, jako je kávový dort, kaviárový koláč TRUSS, ovesná kaše, vafle Canelés a speciální pokrmy Reuben Benedict, spolu se skvělými pokrmy k obědu a večeři.

Vyvýšená restaurace vedle ní nabízí také mimořádné jídelní menu. Připravená kuchyně je striktně kalifornská a hosté si mohou pochutnat na „sdílených pokrmech“, jako jsou Gaufrettes & Cibulový dip, Fruits de Mer, nádherné Napa Valley Crudites, Chef’s Living Room Pizza s klobásou a nakládanými paprikami a mnoho dalšího. uspokojivý seznam.

Bylo by nespravedlivé odejít bez dezertů jako Pot de Crème, Malinový kokosový sorbet a Gianduja Tart připravený šéfkuchařem Gaulinem. Pro nápoje Morgan Grey pečlivě navrhl rozsáhlou nabídku vín, která obsahuje více než 250 etiket se zvláštním zřetelem na místní produkty, které vyprávějí o vývoji světa vína.

 

Zážitky v okolí Four Seasons Resort Napa Valley

Abyste mohli nahlédnout do skvělých zážitků, které zde můžete zažít, je tu organická vinice Elusa Winery oslavující jedinečný terroir americké vinařské oblasti Calistoga, kde se můžete těšit na ochutnávku speciálních vín Elusa v Tasting Room v TRUSS a dokonce i získat bylo doručeno do vašeho pokoje.

Pokoj pro hosty Four Seasons Resort Napa Valley 

Pokoj pro hosty Four Seasons Resort Napa Valley

Zážitek se neomezuje pouze na ochutnávku vín. Můžete také objevit proces výroby vína, od třídění získané sklizně až po míchání a interakci s odborníky na výrobu vína. Exkluzivní uspořádání Grape-to-Glass umožňuje ochutnat odrůdy vyráběných vín a hosté mohou plně využít své sedadlo v první řadě, aby byli přímou součástí procesu výroby vína.

Místo je obklopeno mnoha butiky, restauracemi a bary, pokud se rozhodnete strávit den mimo město. Od hledání vynikajících artefaktů v Roam Antiques and Design v běžný den až po čerstvé produkty z místních farem na farmářském trhu Calistoga v sobotu ráno, váš podnik bude nejen obohacující, ale také výživný. Zastavte se v Flourish Chocolate na předkrm od šéfkuchaře Holly Peterson, světově uznávané čokoládovny.

Nasedněte do džípu a vydejte se na místní safari přímo zde v Kalifornii a staňte se svědky stovek různých druhů volně žijících živočichů, které tvoří toto stanoviště. A pokud sníte o tom, že budete mít nádherný pohled na tyto země z výšky 2000 stop nebo budete svědky dechberoucího barevného východu slunce, naskočte na horkovzdušný balón a odklouzněte pryč.

Lázně Talisa ve Four Seasons Resort Napa Valley 

Lázně Talisa ve Four Seasons Resort Napa Valley

Až budete venku, omladit se v The Spa Talisa, navržených tak, aby uctili 150letou historii Calistogy jako léčivého ráje. Toto luxusní relaxační wellness centrum vás celostně uzdraví, protože je založeno na zájmu zakladatele o městské horké prameny, které překypují léčebnými účinky.

Four Seasons Resort Napa Valley je postaven v areálu vinařství, což znamená, že hostům nikdy nedojdou možnosti prozkoumat. Kalifornie je již dlouho známá jako jedna z nejlepších vinařských oblastí na světě a toto letovisko nabízí podrobný pohled na to, jak se to dělá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *