Asie

Valentýnská dovolená v LUX South Ari Atoll Maledivy
Jak se blíží Valentýn, páry hledající jedinečný a romantický zážitek mohou najít svůj ráj LUX* Jižní atol Ari v Maledivy. Maledivy, známé svými nedotčenými plážemi a zážitky na míru, nabízejí perfektní prostředí pro romantický útěk nebo nezapomenutelné obnovení slibu.

Prostředí LUX* South Ari Atoll na Maledivách je snem pro páry. Luxusní zážitek ve vile resortu je blaženost, přeměňující ubytování ve svatyni lásky. Hosté mohou očekávat, že se probudí v posteli zdobené voňavými květinami, vychlazenou lahví sektu a lahodným jahodovým dezertem, který udává tón pro den plný romantiky.

Romantická plážová vila s bazénem v resortu je o soukromí a eleganci. Každá vila je navržena v okouzlujícím stylu plážové chaty a může se pochlubit soukromým bazénem s přímým přístupem na pláž, který párům nabízí jejich odlehlé útočiště. Design vily s tropickou koupelnou, která se otevírá ven, dodává romantickému prostředí exotický nádech.

Lux vila na atolu South Ari

Speciální pětichodové jídlo LUX* South Ari Atoll, vytvořené zkušenými šéfkuchaři, obsahuje čerstvé mořské plody obohacené místním kořením. Tento exkluzivní kulinářský zážitek se odehrává na odlehlé pláži pod hvězdnou oblohou Indického oceánu, doplněnou o svíčky, které vytvářejí okouzlující atmosféru. V blízkosti resortu je také osm restaurací a pět barů, které zajišťují různé kulinářské speciality, ze kterých si můžete vybrat.

Luxusní večeře na atolu South Ari

Kromě vynikajících kulinářských zážitků resort rozšiřuje svou shovívavou nabídku o další hýčkání. Lázně LUX* Me Spa se specializují na luxusní aromaterapeutické masáže v lázeňské místnosti nad vodou a poskytují párům klidné prostředí, kde mohou společně relaxovat a omlazovat.

Maledivy jsou na Valentýna nejlepší volbou pro páry. Luxusní ubytování, soukromé stravování a klidné lázeňské zážitky z atolu LUX* South Ari z něj dělají ideální destinaci pro ty, kteří chtějí oslavit lásku v mimořádném prostředí.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *