Severní Amerika

Úchvatná terasa v New Yorku SUMMIT One Vanderbilt ve výšce 3 200 stop
Představte si, že stojíte uprostřed zdánlivě průhledné struktury, která vás nechá přemýšlet, zda vše, čeho jste svědky, je ve skutečnosti realita nebo pouhá iluze. Bez neprůhledných stěn, které by omezovaly váš výhled na horizont, je vyhlídková plošina na The SUMMIT One Vanderbilt jako chůze přímo do mraků.

Pokud si pamatujete, že jste sledovali film „Charlie a továrna na čokoládu“, pravděpodobně si vzpomenete na Skleněný výtah, který vyvezl Charlieho, jeho dědečka a Willyho Wonku vysoko do mraků a poskytl jim pohled na město z výšky, než byli odvezeni domů nebo konec filmu ‚Interstellar‘, kdy Matthew McConaughey vstoupí do budoucnosti, vstoupí do světa plného brýlí a zrcadel.

SUMMIT Jeden Vanderbilt

No, to jsme všichni chtěli zažít, ne? SUMMIT One Vanderbilt, který byl otevřen 21. října 2021 v srdci Midtown Manhattan, vám umožní zažít docela podobný zážitek. Výtah, který vás vystřelí do 91. a 93. patra a vy vstoupíte do The Palace of Mirrors. I když vás výtah magicky nevyhodí domů (jak bychom si přáli, aby to bylo skutečné), nezaostává ani o kousek, abyste zůstali omráčeni.

Summit One Vanderbilt je jednou z nejvyšších teras v New Yorku s úžasným výhledem na město. Tento prostor o rozloze 65 000 čtverečních stop má několik úrovní, které nabízejí chutné jídlo i koktejly – je to ideální místo pro každého návštěvníka, který chce zažít malé dobrodružství!

Summit One Vanderbilt nabízí návštěvníkům vzrušující zážitky ze svého zvýšeného jídelního lístku nebo zažijte nezapomenutelné hosty na venkovní terase, kde si mohou během západu slunce vychutnávat úchvatný výhled při popíjení nápojů.

SUMMIT One Vanderbilt sky boxy, prosklené podlahové výtahy a venkovní terasa

Je těžké necítit se jako pták letící naším světem, stojící na skořápkách vysoko nad Madison Avenue se shonem městských ulic pod vámi. SUMMIT One Vanderbilt’s LEVITATION sky boxy umožňují hostům 1 063 stop do prostoru, kde mohou stát v průhledných skleněných boxech, které jim v tomto moderním zážitku z létání poskytují bezkonkurenční výhled z jejich vyvýšeného bidýlka.

TRANSCENDENCE S laskavým svolením SUMMIT One Vanderbilt

TRANSCENDENCE S laskavým svolením SUMMIT One Vanderbilt

Pro milovníky vzrušení, kteří hledají ten nejextrémnější možný zážitek, vás skleněný výtah ASCENT SUMMIT One Vanderbilt vyveze až do výšky více než 1200 stop (364 metrů) a nabídne průhlednou skleněnou podlahu. Toto vyhlídkové místo světové třídy nabízí bezkonkurenční výhled na centrum Manhattanu!

 

SUMMIT TERRACE S laskavým svolením SUMMIT One Vanderbilt

SUMMIT TERRACE S laskavým svolením SUMMIT One Vanderbilt

Cesta SUMMIT One Vanderbilt končí s APRÈS a SUMMIT TERRACE. Nebeský salonek nabízí lehké občerstvení na míru, inovativní koktejly – vychutnejte si uvnitř nebo venku na této nádherně navržené terase, která se táhne kolem jižní a západní strany budovy s úžasným výhledem až do vzdálenosti 80 mil.

Zkušenosti smyslů na SUMMIT One Vanderbilt

Jakmile vejdete, dostanete elastické návleky na boty. To se provádí, aby byl povrch bez poskvrny. Váš zážitek začíná krátkým videem, které vás připraví na vše, čeho se chystáte být svědkem, a po kterém se pohybujete temnou chodbou, abyste vstoupili do světlého výtahu zakrytého zrcadly.

 

Jakmile vstoupíte do prvního patra, nenechte se zaskočit vším tím přirozeným světlem, které na vás dopadá. Další místnost je pravděpodobně o další krok blíž k budoucnosti, pokrytá stříbrnými balónky vznášejícími se ve vzduchu, nádherný pohled. Na patře 91 můžete prozkoumat několik aktivit, jako je Levitace, Reflect, Air organizované skupinou. Na další úrovni si prohlédněte podlahové umění, jehož kurátorem je umělec Yayoi Kusama.

AIR by NIGHT S laskavým svolením SUMMIT One Vanderbilt

AIR by NIGHT S laskavým svolením SUMMIT One Vanderbilt

Když prozkoumáte podlahu se skleněným dnem, profesionál cvakne vaše fotografie a vy si je můžete pořídit později. Než vstoupíte do zařízení, nechte si udělat sken obličeje. V rámci zážitku si vytvoříte 3D obraz vašeho obličeje na digitálních oblacích, které budou probíhat přes zeď.

Jakmile si zvyknete na světlo a skleněné stěny, věnujte chvíli pozorování a kochání se výhledem. Nechte to všechno dovnitř, protože vám to vyrazí dech a zůstanete ohromeni a ohromeni, když se seznámíte s Empire State Building a Chrysler Building jako nikdy předtím.

Vaše výprava do tohoto „Domu zrcadel“ ve vás zanechá pocit, že jste přímo ve středu Vesmíru s celým světem pod nohama. Vynese vás do nejvyšší výšky a umožní vám ponořit se do hlubin krásného města, zatímco sluneční záblesky rozzáří váš den.

 

TRANSCENDENCE S laskavým svolením SUMMIT One Vanderbilt

TRANSCENDENCE S laskavým svolením SUMMIT One Vanderbilt

Jak se dostat na SUMMIT One Vanderbilt

Cestovatelé mají snadný přístup ke vchodu do Summit One Vanderbilt přes pasáž v Grand Central Terminal, což vám usnadní prozkoumání této pamětihodnosti, zatímco se dostanete na další místa ve městě.

Pár věcí, které si musíte zapamatovat:
• Vyvarujte se nošení špičatých bot a podpatků, které by mohly poškodit podlahu.
• Nezapomeňte si s sebou vzít sluneční brýle, zejména během dne. Sluneční paprsky jsou silné a odrazy ještě silnější. Nedělejte si starosti, pokud je zapomenete vzít s sebou, vždy si můžete jeden půjčit na Summitu.
• Návštěvníci jsou vyzýváni, aby nosili kalhoty a vyhýbali se sukním nebo šatům, protože budete stát na zrcadlové podlaze.
• Udržujte své baterie nabité, nechcete přijít o krásné snímky.
• Pro lepší zážitek navštivte místo kolem západu slunce pro červenou oblohu nebo v noci, kdy jsou zapnutá barevná světla, která zlepšují výhled.

45 E 42nd St, New York, NY 10017 (vchod se nachází na hlavní hale Grand Central Terminal)

www.summitov.com
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *