Asie

Směs tradice, umění a moderního pohostinství
Andaz Macao, nový integrovaný resort, oznámil své oficiální otevření a představuje 700 pokojů a apartmá rozmístěných ve dvou hotelových věžích. Tento nejnovější přírůstek do v Macau sektor pohostinství slibuje spojení luxusu a pohodlí, zejména pro obchodní cestující, vzhledem k jeho přímému spojení s mezinárodním kongresovým centrem Galaxy (GICC) a 16 000 místy k sezení. Galaxy Arena.

Nachází se v blízkosti čtvrtí Stará Taipa a Coloane, Andaz Macau nabízí hostům jedinečnou směs moderního luxusu a kulturního objevování. Interiéry pokojů a apartmá jsou inspirovány svěží krajinou Macaa a obsahují paletu lesní zeleně a zemitých oranžových odstínů. Hotel navíc zdobí kurátorská sbírka uměleckých děl a artefaktů, které odrážejí bohaté dědictví regionu.

Mezi možnosti stravování v rezortu patří Andaz Kitchen, celodenní restaurace s živými kuchařskými stanicemi. Hosté si zde mohou dopřát řadu portugalských, macajských a místních jídel. Design restaurace vzdává hold starým macajským obchodům a mísí tradici se současnou estetikou. Pro ty, kteří hledají uvolněnější prostředí, Andaz Lounge na úrovni 6 nabízí otevřený a vzdušný prostor, ideální pro neformální setkání nebo relaxaci.

Andaz Macau's Andaz Kitchen

Andaz Macau’s Andaz Kitchen

Wellness a rekreace jsou také v popředí zážitku Andaz Macau. Hosté mají přístup do vyhřívaného 19metrového krytého bazénu a 24hodinového fitness centra. Navíc mohou využívat bezplatný přístup na palubu Grand Resort Deck at Galaxy Macaopropagovaný jako přední světová skytop oáza.

Andaz Artpiece Phoenix Rising a Juxtapose

Andaz Artpiece Phoenix Rising a Juxtapose

Za hranicemi hotelu mají hosté snadný přístup k nepřebernému množství zábavních, nákupních a stravovacích možností. Galaxy Promenade se například může pochlubit luxusními vlajkovými obchody a lifestylovými butiky od více než 200 renomovaných značek. Pro kulinářské nadšence je zde více než 120 možností stravování, od restaurací oceněných michelinskou hvězdou až po autentické místní pochoutky. Možnosti zábavy zahrnují Galaxy Cinemas, nejmodernější 3D Cineplex s 10 kiny, a divadlo Broadway s kapacitou 2 500 míst, které hostí řadu prvotřídních představení a kulturních akcí.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *