Evropa

Regent Seven Seas Cruises epické expedice středomořského jídla





Reimagined Luxury Cruises: Připojte se k Regent’s Epic Mediterranean Food Expedition. Transformace cestování z pouhé cesty na pohlcující kulturní zážitek se stala novou normou. Regent Seven Seas Cruises‘ nejnovější iniciativa pokračuje v tomto trendu a představuje 128 inovativních kulinářských výletů na pobřeží, což je důkazem jejich odhodlání vytvářet smysluplné spojení mezi cestovateli a místy, která zkoumají.

Tyto nové exkurze, ukotvené vášní pro obohacení kulinářských zážitků, zahrnují holistický přístup ke gastronomii. Nejde o letmá setkání s místní kuchyní; jsou to pohlcující, hloubkové průzkumy do srdce kulinářské identity regionu. Duch těchto exkurzí je založen na praktickém přístupu, který je poháněn spoluprací s místními kulinářskými odborníky, šéfkuchaři a znalými průvodci.

Každá exkurze je průjezdem zeměmi FrancieŘecko, ItáliePortugalsko, Španělskoa krocankterá nabízí rozmanitou paletu zážitků, od exkluzivních degustací vín až po kurzy vaření, vše připravené tak, aby odhalilo tajemství autentické kuchyně.

128 inovativních kulinářských výletů na pobřeží společnosti Regent Seven Seas Cruises

Rozviňte delikátní plátno 128 inovativních kulinářských výletů na pobřeží společnosti Regent Seven Seas Cruises, zatímco ochutnáme jejich epikurejská dobrodružství. Ve starověkém městě Heraklion v Řecku odhalíte kulinářská tajemství Minojců uprostřed klidu olivových hájů. Praktické třída vaření vás zve, abyste zažili minojskou stravu na vlastní kůži a odhalovali příběhy a chutě prvních obyvatel Kréty. Pokrmy jsou připravovány z organických ingrediencí, z nichž některé se pečou v peci v minojském stylu a všechny se snoubí s vínem vyrobeným z hroznů pěstovaných na vinicích v parku.

Dobrodružství pokračuje v tureckém Dikili, kde se břehy Egejského moře setkávají s pozůstatky starověkých řeckých a římských civilizací. V této historické kulisě se hosté zúčastní kurzu vaření pod vedením místního šéfkuchaře. Jídelní lístek je ukázkou sezónnosti a surovin z místních zdrojů, ztělesňující podstatu tradiční turecké kuchyně. Pokrmy jako pastýřský salát, polévka yuvalama a šťavnatý kebab adana jsou připravovány pod odborným vedením šéfkuchaře a poskytují autentický kulinářský zážitek.

Klid na pobřeží Amalfi v Itálii nabízí klidné prostředí pro další kulinářský zážitek. Prohlídka „Z farmy ke stolu ve stylu Amalfi“ se koná na rodinné ekologické farmě ve vesnici Scala ze 4. století na kopci. Projděte se mezi prosperujícími ovocnými sady, zeleninovými poli a vinicemi a seznamte se s metodami ekologického zemědělství. Každá návštěva vyvrcholí obědem připraveným z čerstvých surovin získaných z farmy, chutě produktů podtržené úžasným výhledem na italský venkov.

Přečtěte si více: Epikurejské nápady: Gastronomie a půvab na Baleárských ostrovech

Porto, Portugalsko, proslulé svou živou kulturní scénou a ikonickými portskými víny, je dalším vrcholem kulinářské cesty. Zde se hosté vydají na malebnou projížďku historickou čtvrtí Porta, která je zapsaná na seznamu UNESCO. Architektonické zázraky Porta jsou spojeny s pohlcujícím kulturním zážitkem v Graham’s Port Lodge v Gaia, kde jsou vysvětleny nuance výroby portského vína. Zážitek zakončí vynikající degustace s předkrmy odborně spárovanými s různými portskými víny.

Luxus této kulinářské plavby dosahuje vrcholu na francouzském venkově Provence. Po prohlídce okouzlujícího Saint-Tropez se hosté přenesou do dechberoucí Ultimate Provence, ekologické vinařské usedlosti uhnízděné v největší francouzské přírodní rezervaci. Zde se gastronomická cesta odvíjí od čerstvých ústřic, šťavnatých mořských plodů a francouzských sýrů, jako je hojnost, pečlivě spárovaných s výběrem vín, včetně oceněné růžové směsi Ultimate Provence.

Ve španělské Menorce se typický ostrovní zážitek snoubí s kulinářskou tradicí, která sahá století do minulosti. V restauraci Sa Llagosta ve Fornells si hosté pochutnají na typickém ostrovním guláši z humra, který je důkazem kulinářské zdatnosti šéfkuchaře Davida Coca. Kulinářský zážitek je ještě více nezapomenutelný díky úžasným výhledům na ostrov, včetně panoramatického výhledu z Monte Toro, nejvyššího vrcholu Menorky.

Regent Seven Seas Cruises Epic Mediterranean Food Expedition, snímky poskytla společnost Regent Seven Seas Cruises®

Regent Seven Seas Cruises Epic Mediterranean Food Expedition, snímky poskytla společnost Regent Seven Seas Cruises®

Tyto mimořádné kulinářské výlety na pobřeží tvoří základní kámen programu Regent’s „Epicurean Perfection“ a podtrhují jejich víru v luxus jako požitek all-inclusive. Každé kurátorské dobrodružství je důkazem vize luxusní plavby jako obohacující cesty, která přesahuje malebná místa a ponoří se hluboko do samotné duše destinace – její kuchyně. Takže pro vášnivého cestovatele, který touží po jedinečné kombinaci cestování a gastronomie Regent Seven Seas Cruises nabízí pozvání na cestu, která slibuje zaujmout, vzdělávat a inspirovat, jeden přístav po druhém. ◼

Přihlaste se k odběru nejnovějšího vydání kliknutím sem.
(adrote banner=”14″)

© Tento článek byl poprvé publikován online v červenci 2023 – World Travel Magazine.





Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *