Severní Amerika

Prohlídka New York City Designers

Minimalisticky inspirovaná značka Gramatika se narodil z nouze. Došla k závěru, že dokonalé oblečení pro její život ještě neexistovalo, Althea Simonsová rozhodla se je navrhnout sama, přičemž měla na paměti svou filozofii, že integrita designu je stejně definována jeho ekologickým dopadem.

Simonovy dokonalé nezbytnosti šatníku začínaly a končily bílou košilí. Tato kolekce 8 bílých košil vyrobených lokálně a udržitelným způsobem ze 100% organické bavlny je základem každé dobře oblečené ženy. Gramatika, gramanyc.com

Rachel Comey Módní návrhy jsou řízeny vztahem mezi látkami a rozmanitostí žen, které nosí její oblečení. Od uvedení své značky v roce 2001 Comey pokračuje ve vytváření neočekávaných vzhledů, které upoutají pozornost hollywoodských maminek a mezinárodní řady spotřebitelů, kteří hledají výrazné kousky.

Jednou z otázek, které si její tým často klade, je umělec srdcem s etickým smýšlením: „Jak se můžeme podívat na tradiční techniky a řemeslo z moderní perspektivy a oživit komunity řemeslníků, které tato řemesla udržují?“ Rachel Comey, 95 Crosby Street, New York, NY 10012, +1 212 334 0455, rachelcomey.com

Módní návrhářka konfekce izraelského původu Nili Lotan zahájila svou stejnojmennou značku v roce 2003 a od té doby obléká seznam klientely A-list. Luxusně stylové střihy Lotan, mezi nimi kožené bundy a kalhoty, jsou módní a nadčasové. Nili Lotan se nebojí posouvat hranice pohlaví a v každé ze svých kolekcí mísí mužské a ženské.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *