Austrálie

Nové ubytování šetrné k životnímu prostředí a dveře do sklepů Margaret River

Svět cestování se otevře velmi brzy, jakmile země zavedou agresivní očkovací plány pro své obyvatelstvo. Australský region Margaret River, oblíbená destinace mezi cestovateli z jihovýchodní Asie, přidal nové ekologické ubytování, sklepní dveře v odlišných prostředích a spoustu lásky ve všech svých nabídkách pro luxusní cestovatele.

Ekologické ubytování v regionu Margaret River

Stodola Hives v Yallingup

Představte si umístění černého čtvercového kolíku do zeleného pole. Černý čtvercový kolík je dvoupatrový obytný, soběstačný ekopod se soukromou terasou a zeleným polem je vinice. Šest ekologických lusků v Yallingupu je ideálních pro klidný útěk a je nezbytných, pokud se chcete probudit s výhledem na vinice.

Udržitelným znakem společnosti Barn Hives je její ekologický design a minimální dopad na okolní prostředí. Při zužování těchto lusků byla věnována pozornost slunečnímu záření a příčnému větrání. Voda se shromažďuje ze srážek a ohřívá solárními panely, díky čemuž je soběstačná. Za okolní vinicí prozkoumejte Smiths Beach, různé vinařské usedlosti v oblasti Margaret River a širokou škálu outdoorových aktivit.

 

Petit Eco Cabin v Yallingup

Jednodřevěná chatka Petit Eco Cabin v Yallingup je zasazena mezi stromy u jezera s výhledem na organickou vinici a je navržena tak, aby vám umožnila zpomalit a znovu se spojit s přírodou.

Ve snaze minimalizovat dopad na životní prostředí byla kabina umístěna tak, aby využívala severního slunce a chladivého mořského vánku. Zachycuje a ukládá vlastní dešťovou vodu, šedá voda se recykluje na nově vysazené ovocné stromy a teplou vodu v kabině zajišťuje solární systém teplé vody.

Když jste na statku, prohlídky vinic od majitelů Windows Estate a pikniky v otevřeném prostředí vám pomohou zpomalit. Ekologická vinice a rodinné vinařství produkuje Cabernet Sauvignon a Chenin Blanc, přičemž vína tradičně zpracovává ručně téměř na každém kroku. Panství používá přístup minimálních zásahů, kde se snaží předvést kvalitu ovoce, aniž by bylo víno při výrobě upravováno nebo přidáváno.

Nové sklepní dveře v regionu Margaret River

Dveře do sklepa LS Merchants

Vinař Dylan Arvidson otevřel v létě (prosinec 2020) dveře do zbrusu nových sklepních dveří LS Merchants v Cowaramup. Ochutnávky se skládají z výběru aktuálně vydávaných vín LS s příležitostným omezeným vydáním a zpětně ročníkových vín při ochutnávce a všech verzí, které je možné zakoupit.

Produkce je malá a experimentální vína jsou obvykle jen jeden nebo dva sudy, vyrobené z téměř 20 různých odrůd, stylů a směsí z ovoce pěstovaného v Margaret River, Ferguson Valley a The Great Southern.

Přístup k výrobě vína je zde divoká fermentace, kde je to možné, a spousta experimentů; první vyjadřují odrůdové charaktery, druhé posouvají hranice konvenčního vinařství a produkují zajímavé a lákavé styly.

Grace Farm, Wilyabrup

Nové dveře sklepa Grace Farm se otevřely 27. prosince 2020. Intimní prostor umožňuje vinaři nabídnout personalizovaný zážitek z degustace vína.

Grace Farm je mladá vinice, která zažívá velký úspěch a získává ocenění na regionální, národní i mezinárodní úrovni. Vinice leží v přední vinařské podoblasti Margaret River, Wilyabrup, kde ideální podmínky bezpochyby přispívají ke kvalitě hroznů.

Marri Wood Park, Yallingup

Marri Wood Park Cellar Door je nyní otevřen pro ochutnávku vín. Návštěvníci mohou očekávat uvolněný a skutečně nezapomenutelný zážitek zasazený mezi přírodní keře na vrcholu jejich biodynamické rodinné vinice. Za vyzkoušení všech jejich vín, včetně oblíbeného Sparkling Chenin Blanc, přirozeně perlivého Pet-Nat, SB, SBS, Chenin a Cab Sav, se neplatí žádný poplatek.

Marri Wood Park je butiková rodinná a vlastněná biodynamická vinice s certifikací Demeter. Jejich biodynamická filozofie využívá udržitelné postupy: žádné chemikálie, žádné pesticidy, žádné zavlažování a žádná hnojiva. Výsledkem jsou odolné révy, které produkují vysoce kvalitní, robustní a lahodné hrozny.

 

Bobule jsou ručně sbírány a tříděny, lehce lisovány a fermentovány v řadě fermentorů (včetně hliněných amfor, francouzských a rakouských dubových sudů) k výrobě vína nejvyšší kvality. Zarezervujte si předem, aby vás přivítali bezplatným sýrovým talířem, nebo se jen zastavte. Těší se, až vás přivítají.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *