Asie

Nová kapitola v luxusní krajině Tokia
Tokijský vibrující Ginza čtvrť, známá svými rušnými nákupními a zábavními třídami, vítá nový mezník v luxusním pohostinství: Tokijská EDICE Ginza. Tento butikový hotel, který se má stát součástí proslulého luxusního hotelového prostředí v Tokiu, slibuje zážitek, který spojuje tradiční japonskou estetiku s moderním luxusem a uspokojuje náročný vkus globální klientely.

Tokio EDITION Ginza: Splynutí kultur

Tokyo EDITION Ginza se rozkládá na 14 patrech a nabízí 86 pokojů, včetně deseti apartmá navržených tak, aby nabízely pohlcující zážitek. Interiéry, mistrovské dílo založené na spolupráci Iana Schragera a renomovaného japonského architekta Kengo Kumy, představují harmonickou směs moderního stylu New Yorku a tradičního japonského designového étosu. Toto jedinečné spojení integruje dynamický charakter Tokia do struktury hotelu a emocionálně rezonuje s hosty.

Jádrem edice Tokyo EDITION Ginza jsou její jedinečné gastronomické zážitky. Hotel představuje jediný japonský koktejlový bar zaměřený na punč Místnost Punch. Tento hangout po setmění, první japonská základna inovativního barového konceptu EDITION, nabízí výrazně japonský nádech receptů na punče, které vznikly v soukromých klubech Londýna 19. století. Nápoje jsou vyráběny z místních lihovin a ingrediencí, včetně saké, čaje ryokucha a koření z celého Japonska, což hostům nabízí ochutnávku místní kultury každým douškem.

Kulinářskou nabídku hotelu dále zvyšuje první přírodní vinárna Ginza, Střecha. Toto exkluzivní místo nabízí biodynamická šampaňská, vzácná oranžová vína a šumivé lahvové koktejly obsahující vína a eaux de vie z místních vinařství a lihovarů. Lobby bar, s barem ve zlaté barvě a slonovinovými látkovými křesly, vedle pečiva a čerstvě lisovaných džusů podává kávu z místní pražírny. Hotelová moderní brasserie, inspirovaná místními produkty z malých regionálních farem, nabízí neformální menu inspirovaná brasseriemi, která se během dne vyvíjejí.

Tokijská EDICE Ginza

Tokijská EDICE Ginza

Ponořený do srdce Ginzy v Tokiu

Tokyo EDITION Ginza není jen o luxusu uvnitř svých zdí; jeho poloha v srdci Ginzy nabízí hostům příležitost ponořit se do jedné z nejznámějších tokijských čtvrtí. Během minulého století se Ginza vyvinula z městské sítě z éry Edo a stala se jednou z nejprogresivnějších nákupních a zábavních čtvrtí v Tokiu. Nablýskanou fasádu čtvrti lemují vlajkové obchody světových módních domů, architektonické zázraky, umělecké galerie, obchodní domy a designové butiky. S 34 restauracemi oceněnými Michelinskou hvězdou a některými z nejznámějších koktejlových barů ve městě je Ginza kulinářským rájem. Kulturní dědictví okresu je také patrné v jeho starých jokochos a historickém divadle Kabukiza.

EDITION Hotels: dědictví jedinečného luxusu

V rámci EDITION Hotels, známého vytvářením jedinečných luxusních zážitků, Tokijská EDICE Ginza odráží její kulturní a společenské prostředí. Každá nemovitost EDITION je jedinečná a zaměřuje se na autenticitu, originalitu a fantastický zážitek. EDITION provozuje 19 hotelů po celém světě, z nichž každý nabízí jedinečný zážitek odrážející jeho prostředí. To zahrnuje sesterskou nemovitost v Tokiu, EDITION – Toranomon, která byla otevřena před třemi lety. Tokyo EDITION Ginza je nastaveno na pokračování tohoto dědictví a nabízí hostům jedinečný zážitek z luxusu, kultury a stylu.

Tokijská EDICE Ginza

Tokijská EDICE Ginza

Jak se Tokyo EDITION Ginza připravuje na otevření svých dveří, je to svědectví o vyvíjející se krajině tokijské pohostinnosti. Tento butikový hotel s jedinečnou směsí tradiční japonské kultury a avantgardního luxusu je víc než jen místo k pobytu; je to destinace, která slibuje obohacení cestovatelských zážitků svých hostů. Ať už je to pro náročného cestovatele hledajícího kulturní a emocionálně poutavý zážitek nebo pro milovníka luxusu, který hledá exkluzivní městský únik, Tokyo EDITION Ginza je připraveno přidat k luxusním možnostem ubytování v srdci Tokia. ◼

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *