Afrika

Maroko otevírá hranice pro mezinárodní cestovatele za volným časem
Maroko obnovuje svůj turistický sektor tím, že umožňuje obnovení mezinárodních letů od 7. února 2022. Toto obnovení cestovního ruchu je pro všechny národnosti.

Byla definována konkrétní bezpečnostní opatření, která mají být zavedena na hraničních přechodech a letištích, a zahrnují plně očkovaný stav, nošení roušek, sociální distancování a kontroly teploty včetně negativního testu PCR provedeného 48 hodin před odletem.

Po tomto oznámení oznámily společnosti Royal Air Maroc, Air France, British Airways, Ryanair, Binter, EasyJet, Transavia, TUI, Emirates a Air Arabia Maroc plánování letů do Maroka.

Program EasyJet zahrnuje lety, které se snaží mimo jiné spojit Maroko s Francií, Velkou Británií, Německem, Itálií, Nizozemskem.

„Očekává se, že letecký provoz na mezinárodním letišti Marrakech-Menara v nadcházejících týdnech zesílí, přičemž toto pondělí se očekává 16 letů s 1500 až 2000 cestujícími,“ řekl marockému státu náčelník provozní divize na letišti Marrakech-Menara Zakaria Harti. vlastněný televizní kanál M24.

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *