Asie

Letní jazzový festival se letos v červnu vrací na Koh Samui!

Právě včas na další spalující thajské léto, každoroční jazzový festival na Koh Samui “Samui Summer Jazz 2022‚ je zpět! Z 7. až 12. června 2022 se na Koh Samui sjede řada mezinárodních jazzových a světových umělců, aby zajistili šest nocí oduševnělé hudby a dobrých vibrací.

Pokud hledáte výmluvu, jak vypadnout na týden a relaxovat na plážích s bílým pískem, je to ono! Letošní sestavu tvoří Saskia Laroo Band, Paul van Kessel, Natalie Schaap, Alexander Beets Quintet a Ben van den Dungen Quartet se zpěvačkou Deborah Carter. Poznamenejte si tedy data do kalendáře a vydejte se na Koh Samui za dusnými zvuky pod sluncem.

Umělci vystoupí v některých z předních 5hvězdičkových resortů a klubů na ostrově, přičemž každý koncert bude obsahovat vystoupení rozložená do dvou setů po 50 minutách. Festival se na Koh Samui vrací po osmileté pauze, takže si můžete užít pohodovou dovolenou se svými blízkými v ráji a zároveň podpořit umění.

Samui Summer Jazz 2022 – sestava na 6 dní

Den 1, 7. června: Zahajovací večer s New York Round Midnight Orchestra na W Koh Samui

Zahajovací večer Koh Samui Jazz Festivalu začíná ve 20:00 a kolem nadcházející show roste vzrušení. Round Midnight Orchestra slibuje, že přinese vzrušující jazzový večer, který potěší fanoušky všech věkových kategorií. Ať už jste ostřílený jazzový nadšenec nebo prostě hledáte večer špičkové zábavy, toto vystoupení bude určitě hitem.

Vstupenky stojí 1 500 THB včetně koktejlů a jednohubek, 2 100 THB za 3 hodiny volného toku koktejlů a jednohubek nebo VIP balíček „Sunken Pod Package“ za 5 000 THB pro dvě osoby.

2. den, 8. června: Summer Jazz s Paulem van Kesselem U Samui

Paul van Kessel začal zpívat v kostelním sboru své vesnice, když mu bylo pouhých osm let. Často zpíval s funkovou kapelou poblíž se členy všech věkových kategorií a zázemí. Dnes můžete najít tohoto talentovaného zpěváka po celé Evropě, pohybující se mezi malými jazzovými soubory a velkými aranžovanými orchestry, jaké najdete na filmových soundtrackech!

Jazzový koncert s Paulem van Kesselem začíná ve 20 hodin v U Samui na pláži Bangrak. Hotel provozuje balíčky na 3 až 5 nocí s doplňky, jako je Jazz BBQ Dinner a balíček nápojů. Vstupenky se pohybují od 1 000 THB do 1 500 THB.

3. den, 9. června: Letní jazzová noc se Saskiou Laroo v Seen Beach Club

Saskia Laroo je průkopníkem ve světě hudby. Americká veřejnost a tisk ji vítají jako „Lady Miles of Europe“, nejen proto, že je jednou z mála žen, které hrají na žesťové nástroje, ale také proto, že je tak vzrušující silou na pódiu.

Hudba Saskie Laroo je vzrušující směsí moderních žánrů, které by jinak spolu pravděpodobně nezazněly. Její zvuk, který nazývá „nu-jazz“ nebo „swingin‘ body music“, byl popsán jako hip hop se swingovou instrumentací – ale existují také salsa melodie pro ty, kteří chtějí, aby jim klepaly nohy.

Představte si, že by se splnily vaše nejdivočejší letní fantazie. SEEN Beach Club je přepracovaný retro plážový klub na pláži Chaweng na Koh Samui, který vás přenese zpět do atmosféry 50. let. Vstupenky na koncert jsou za 1 800 THB, což zahrnuje 3 hodiny na tapas a nápoje.

https://www.youtube.com/watch?v=XhyDiPA-0LU

Den 4, 10. června: Letní jazzová noc s Deborah Carter ft. Ben van den Dungen Quartet v Sala Chaweng

S více než 6 000 vystoupeními na koncertech po celém světě je Ben van den Dungen skutečným šampionem hudby. Stejně tak zpěvačka Deborah J Carter hodně cestuje po Evropě a Asii a sdílí svou lásku ke všemu jazzu s publikem všude, kde vystupuje.

Sala Samui se nachází na pláži Chaweng. Koncert zde začíná ve 20 hodin a ceny vstupenek jsou 1 450 THB, což zahrnuje 1 hodinu nápojů a jednohubek s volným průtokem.

Den 5, 11. června: Letní jazzová noc s Alexander Beets Quintet a Koh Mr Saxman na Santiburi Koh Samui

Koh ‚Mr Saxman‘, slavný saxofonový umělec z Thajska, hraje téměř 20 let. Natočil mnoho nahrávek pro mnoho umělců, vlastní studiová alba as populárními kapelami, jako je Bird Thongchai Mcintyre.

Jazzový svět je malý, a když v něm kdekoli zazní jméno Alexander Beets Quintet, víte, že se někdo postaví k poslechu. Tenorový velmoc si v posledních letech vysloužil mezinárodní uznání svým výbušným zvukem – objevil se po boku některých z našich největších žijících hudebníků jako součást jejich sestavy.

5. den tohoto festivalu Summer Jazz se bude konat v Santiburi Beach Resort and Spa, luxusním útočišti na severním pobřeží Koh Samui. Užijte si útočiště u bazénu tohoto resortu nebo vily s tradiční thajskou pohostinností s výhledem na Koh Phangan. Koncert začíná ve 20:00 a ceny vstupenek jsou 2 500 THB, včetně Seafood Skewer Night a pití.

Den 6, 12. června: Velké finále Summer Jazz Night s Nathalie Schaap a Koh Mr Saxman v Meliá Koh Samui

Jazzové kombo Koh Mr Saxman a Nathalie uzavře letošní Letní jazzový festival s nádechem! Talentovaná zpěvačka a kontrabasistka udělala velký dojem už při závěrečné zkoušce na konzervatoři. Její kombinace zpěvu při hraní double duty nezůstala bez povšimnutí; vyhrála několik cen, včetně jedné od Christiny Concours de ‚Vriendenprijs‘.

Velké finále Letního jazzového festivalu se bude konat v Meliá Koh Samui, luxusním přímořském letovisku na severovýchodním okraji ostrova. Resort nabízí luxusní pokoje a apartmá s dobrým vybavením. Koncert začíná v poledne a cena vstupenek je 2 500 THB++ včetně brunche (pouze jídlo).

Koh Samui Jazz Festival je zpět a lepší než kdy předtím. Letošní festival nabídne šest dní soulové hudby od některých z nejlepších mezinárodních jazzových a světových umělců. Takže pokud hledáte přestávku, podívejte se na Koh Samui Jazz Festival – ten vás určitě dostane. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *