Evropa

Le Couvent des Minimes v Provence
Klidný útěk do luxusního srdce Provence. V srdci Francie malebné Provence, nově zrekonstruovaný Le Couvent des Minimes Hotel & L’Occitane Spa se ukazuje jako maják luxusu, gastronomie a wellness. Tento ikonický pětihvězdičkový hotel Relais & Châteaux v HřívaProvence, prošel rozsáhlou rekonstrukcí a slibuje výjimečný zážitek pro luxusní cestovatele, kteří hledají klid a požitek v idylickém prostředí.

Směs historie a současné elegance

Le Couvent des Minimes, zasazený mezi poklidné provensálské vesnice a levandulová pole, nabízí klidné útočiště uvnitř i venku. Hotel, který se nachází v malebné vesničce Mane, je známý svou vynikající gastronomií a uměním blahobytu. Pokoje zařízené v uklidňujících neutrálních odstínech vytvářejí klidné prostředí a dokonale doplňují moderní, elegantní a rafinovaný tón hotelu.

Historická nemovitost z roku 1613 byla kdysi klášterem pro jeptišky. Dnes je jedinečnou směsí středověké architektury a současného designu, který prošel oživením od roku 2008, kdy byl přeměněn na pětihvězdičkový hotel. Tato směs historie a moderny je významným lákadlem pro luxusní cestovatele, kteří oceňují kouzlo historických památek prosycených moderním komfortem.

Hotel Le Couvent des Minimes v Provence

Hotel Le Couvent des Minimes v Provence

Hotel Le Couvent des Minimes v Provence

Hotel Le Couvent des Minimes v Provence

Gastronomie a wellness v Le Couvent des Minimes

Šéfkuchař Louis Gachet vede hotelovou gastronomickou nabídku v restauraci Le Feuillée, která je známá svým kreativním vařením. Druhá restaurace, Pamparigouste, nabízí kuchyni ve stylu bistra ve velké, světlé jídelně s výhledem na levandulová pole, s terasou pro stolování pod širým nebem. Šéfcukrářka Laure Desmorieux dodává kulinářskou dokonalost svými vynikajícími výtvory.

Hotel Le Couvent des Minimes v Provence

Hotel Le Couvent des Minimes v Provence

Nově zrekonstruované lázně L’Occitane jsou svatyní wellness. Jako vlajková loď lázní L’Occitane po celém světě nabízí deset místností pro procedury, bylinkovou čajovnu, dva bazény, ledový ponorný bazén po sauně, parní lázeň, sauny, solnou jeskyni a „smyslový bazén“. s různými terapeutickými možnostmi. Tato komplexní wellness nabídka je hlavním lákadlem pro cestovatele, kteří hledají holistický zdravotní a relaxační zážitek.

Le Couvent des Minimes Hotel Spa Loccitane - Grotte de sel

Le Couvent des Minimes Hotel Spa Loccitane – Grotte de sel

Luxusní ubytování uprostřed přírody v Le Couvent des Minimes

Le Couvent des Minimes se může pochlubit 49 pokoji a apartmány s průměrnou velikostí 40 m2 pro pokoje a 71 m2 pro apartmány. Množství světla a doširoka otevřené výhledy z pokojů umocňují pocit spojení s přírodou. Dekor v Le Couvent des Minimes je mistrovskou směsí elegance a jednoduchosti, která do svého designu hladce integruje prvky přírody. Každý prostor vyzařuje pocit svěžesti a klidu s decentními doteky, které vytvářejí prostředí uklidňujícího klidu a vytříbeného pohodlí.

Hotel Le Couvent des Minimes v Provence

Hotel Le Couvent des Minimes v Provence

Zbrusu nový 25m pískovcový bazén, obklopený olivovníky a arbuty, bylinkové zahrady, slunečníky, lehátka, salonky a sprchy, přispívá k venkovnímu luxusnímu zážitku. Toto prostředí umožňuje hostům ponořit se do přírodních krás Provence a zároveň si užívat moderního pohodlí.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *