Severní Amerika

Hollywoodské celebrity představené na výstavě hotelu Bel-Air

Hotel Bel-Air, ztělesnění luxusu a stylu, pořádá výstavu fotografií představující práce světově uznávaného fotografa celebrit. Timothy White. Výstava je bezplatná a přístupná veřejnosti od 1. června až 31. červencesedm dní v týdnu.

Hosté budou mít možnost prohlédnout si fotografie některých z nejznámějších hollywoodských celebrit, včetně Brada Pitta, Jamese Gandolfiniho, Lizy Minelli a Robina Williamse, přičemž všechny fotografie si lze zakoupit. Jde o vzácnou příležitost vidět zblízka a osobně práci jednoho z nejvyhledávanějších světových fotografů.

Kdo je Timothy White?

Často se nám říká, že obrázek vydá za tisíc slov, ale co se stane, když je fotografem za objektivem světově proslulý Timothy White? Jsme poctěni čistou magií. Jeho tři desítky let zkušeností v oboru vynikají v každém záběru – od hravých, ale upřímných momentů legendárních herců až po neotřelou nevinnost budoucích hvězd.

V každém snímku je pocit intimity a lehkosti, který lze přičíst pouze jeho dovednostem nejen technika, ale i umělce. Přidejte k tomu jeho neomezený přístup k některým z nejvlivnějších lidí naší doby a máte recept na velikost. Výsledkem je vizuálně poutavá kolekce snímků, která dokáže zachytit okamžik v historii a samotnou podstatu lidské povahy.

Timothy White je v zákulisí interakce s celebritami

Když byl White „mladým štěnětem“ v oboru, byl poslán fotografovat Sidney Poitier. Byl ohromen Poitierovým talentem a důstojností a byl ohromen, když ho herec požádal, aby mu pomohl vybrat šatník pro focení u bazénu. Ti dva spolu během let mnohokrát spolupracovali. Whiteův obdiv k Poitierově profesionalitě a talentu byl evidentní pokaždé, když spolu pracovali, a jejich vzájemný respekt vedl k trvalému přátelství. White řekl, že fotografování Poitiera bylo vždy potěšením a že se cítí šťastný, že měl příležitost zachytit hercovu jedinečnou přítomnost na film. Díky jejich spolupráci má White některé ze svých nejikoničtějších snímků a Poitier některé ze svých nejpamátnějších vystoupení.

Vystavené fotografie představují průřez Whiteovým rozsáhlým archivem a demonstrují hlubokou důvěru a vztahy, které si během let vybudoval se svými subjekty, včetně Sophia Lorenovákterý mu milostivě dovolil režírovat ji ve fenomenálním natáčení, které představovalo, jak běhá po pláži, leží na skále a dokonce skáče do vody a ničí si šaty.

Součástí je také zachycená fotografie Brad Pitt, který se s Whitem vydal na výlet na motorce. Výběr obsahuje také portrét Whitney Houston pořízený během mnoha případů, kdy s ním během svého života pracovala, silně emotivní obraz James Gandolfinia fotku Jay-Z zachycenou ve dnech předtím, než vyrostl v magnáta a legendu, kterým se měl stát.

„Je pro mě absolutní ctí hostit tuto výstavu v hotelu Bel-Air,“ řekl White. „Já jsem o historii a vždy jsem si byl velmi dobře vědom hotelů v tomto městě – The Hotel v Beverly Hills a Hotel Bel-Air – a jejich mocná reprezentace historie Hollywoodu. Tato výstava působila jako taková přirozená synergie mezi mým životem, mou kariérou, mým odkazem a životem a odkazem hotelu.“

Za zdmi obrostlými břečťanem Hotel Bel-Airsoučást Dorchester Collection, leží a Hollywood útočiště, kde mohou celebrity uniknout shonu Tinseltownu. Od otevření svých dveří v roce 1946 si hotel udržel pověst půvabu starého Hollywoodu, nenápadného luxusu a soukromí, které přitahovaly hvězdy i královské rodiny.

V průběhu let byl Bel-Air domovem některých z nejoblíbenějších hollywoodských ikon, včetně Humphreyho Bogarta, Audrey HepburnElizabeth Taylor a Marilyn Monroe. Dnes spojení s celebritami hotelu přetrvává, protože zůstává oblíbeným útočištěm pro A-listy, kteří chtějí uniknout paparazzi a užít si trochu soukromí. Díky své legendární minulosti a dokonalým službám je Hotel Bel-Air i nadále jednou z nejcennějších hollywoodských památek. ◼

Přihlaste se k odběru nejnovějšího vydání kliknutím sem.
(adrote banner=”14″)

© Tento článek byl poprvé publikován online v květnu 2022 – World Travel Magazine.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *