Asie

Ekologický luxus v srdci Chiang Rai: Visama Mae Chan
Nový klenot Chiang Rai: Udržitelná elegance luxusního stanového kempu Visama Mae Chan. Nově odhalený ‚Visama Mae Chan‘, uhnízděný uprostřed majestátních hor Chiang Rai v severním Thajsku, nabízí luxusní stanový kemp, který hladce spojuje bohatou kulturu Lanna s moderním komfortem. Visama Mae Chan označuje premiéru společnosti Visama Hospitality Group (VHG) v Asii v luxusních chatách, které spojují pohodlí s udržitelným a odpovědným cestovním ruchem.

Chiang Rai’s Visama Mae Chan: Ústup zakořeněný v kultuře a přírodě

Filozofie designu kempu je zřejmá v jeho 10 luxusně vybavených stanech, z nichž každý je pojmenován po horských kmenech jako „Akha“, „Lahu“, „Yao“ a „Hmong“. Tyto stany o velikosti od 48 do 80 m2 mají další verandu o velikosti 12 nebo 20 m2, která hostům nabízí panoramatický výhled na okolní krajinu. A přestože kemp slibuje pohlcující přírodní zážitky, neslevuje z luxusu. Každý stan je vybaven moderními vymoženostmi, jako je klimatizace, espresso kávovary, WiFi, dešťové sprchy a 24hodinová služba concierge, která zajišťuje, že se hosté budou cítit hýčkáni na každém kroku.

Kulinářské nabídky Visama Mae Chan jsou oslavou bohatého dědictví regionu. V restauraci Reu Doo Gaan si hosté mohou dopřát to nejlepší z jídel Lanna s nabídkou, která se může pochlubit místními bio pokrmy přímo z farmy a mezinárodními oblíbenými pokrmy. Kulinářský zážitek se zde neomezuje pouze na restauraci. Hosté si mohou dopřát soukromé pikniky a dobrodružství při hledání potravy.

Divoký luxus v Chiang Rai: Visama Mae Chan

Tábor nabízí kurátorské dvou až čtyřdenní „cesty“, z nichž každá je vytvořena na jedinečná témata. Zážitky ve Visama Mae Chan uspokojí nesčetné množství chutí a vášní, od stolování z farmy na stůl a ponoření se do kultury Lanna až po umělecké objevování a venkovní dobrodružství. Vynikajícím prvkem je The Ambalama, vyhrazený prostor pro vyprávění příběhů a poutavé přednášky hostujících řečníků, včetně renomovaných autorů a historiků.

Styl interiéru a pohodlí ve Visama Mae Chan

Styl interiéru a pohodlí ve Visama Mae Chan

Chris Stafford, provozní ředitel VHG, shrnuje podstatu tábora slovy: „Chceme hosty ponořit do spojení luxusu a kultury Lanna na úžasném pozadí bájných hor Zlatého trojúhelníku.“

Visama Mae Chan klade velký důraz na ochranu životního prostředí a zachování kultury. Tábor funguje na neziskových principech, přičemž výtěžek je ve prospěch ‚Přátelé thajských dcer‘ základ. Tato nadace se zaměřuje na prevenci obchodování s dětmi tím, že posiluje postavení dívek z komunit horských kmenů a zajišťuje, že pobyty hostů přispívají k větší, ušlechtilé věci.

 

Pro ty, kteří touží zažít tuto směs luxusu a kultury, byly rezervace otevřeny 27. září, přičemž první hosty kempu přivítá od 1. listopadu 2023. V době, kdy luxus často zastiňuje udržitelnost, Visama Mae Chan září jako příklad a spojuje vytříbený komfort s ekologickým vědomím.

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *